Sayfa 925/948 İlkİlk ... 425825875915923924925926927935 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 7,393 - 7,400 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

SILVR Solo 2018/12 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): -2005524

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Günlerdir neden yukselmedigi belli oldu.kardan zarara geçmiş.kim neden alsın ki bu tuvalet kağıdını!

3.  Alıntı Originally Posted by marjinal.ist Yazıyı Oku
    vergi dairesi bildirisi
    Çok kötü bilanço . 1 senede dağilmış. Hele bu doviz kuru ile bunu nasıl yapmışlar??. Buda bir çeşit başarı.

4. ilk çeyrekte 14 kusur milyon sanirim kâr aciklamislar sonra giderek dusmus 3ncü ceyrekte bilanço 800 bin tl eksiydi uzerine 1.2oo.ooo daha zarar eklenmis. duz 2 milyon tl olmus. ötv indirimleri devam eder ve endeks 100 bin altina salmazsa şayet ben olumsuz degilim çünkü beyaz esya sektoru son 10 yilin en kotu satislarini yasamis diye okudum bir gazete haberinde. sahsi fikrim dususler alis firsatidir. ayrica 90 bin endekste 1.28 en dusuk gördugu yer son 1 haftadirda endeksten ayrisip kademeli dusus yasadi. teknik görünumde 1.32 den yükselen trendde geciyor orasi kuvvetli destek 1.30 alti stop loss. direncler 1.40-1.44-1.48-1.53-1.58-1.64 gunlukteki direncleri. forumlarda olumsuz haber pompaliyorlar bence kulak asmayin. yatirim tavsiyesi degildir.

5.  Alıntı Originally Posted by marjinal.ist Yazıyı Oku
    ilk çeyrekte 14 kusur milyon sanirim kâr aciklamislar sonra giderek dusmus 3ncü ceyrekte bilanço 800 bin tl eksiydi uzerine 1.2oo.ooo daha zarar eklenmis. duz 2 milyon tl olmus. ötv indirimleri devam eder ve endeks 100 bin altina salmazsa şayet ben olumsuz degilim çünkü beyaz esya sektoru son 10 yilin en kotu satislarini yasamis diye okudum bir gazete haberinde. sahsi fikrim dususler alis firsatidir. ayrica 90 bin endekste 1.28 en dusuk gördugu yer son 1 haftadirda endeksten ayrisip kademeli dusus yasadi. teknik görünumde 1.32 den yükselen trendde geciyor orasi kuvvetli destek 1.30 alti stop loss. direncler 1.40-1.44-1.48-1.53-1.58-1.64 gunlukteki direncleri. forumlarda olumsuz haber pompaliyorlar bence kulak asmayin. yatirim tavsiyesi degildir.
    Bu hisse 2-2.5 sene önce 0.6 tl den işlem görüyordu, o zamanlar azda olsa kar ediyordu. bu kadar kötü bilanço ile 1.37 tl fiyatla ben almam. bilanço ortada , daha ne kadar kötü habere ihtiyaç varki

6.  Alıntı Originally Posted by alanzo Yazıyı Oku
    Bu hisse 2-2.5 sene önce 0.6 tl den işlem görüyordu, o zamanlar azda olsa kar ediyordu. bu kadar kötü bilanço ile 1.37 tl fiyatla ben almam. bilanço ortada , daha ne kadar kötü habere ihtiyaç varki
    elbette karar sizin kararnizdir. fakat 1 yil oncede 2 lira uzerinden islem goruyordu. bu su demek oluyor maximum 2 yillik bant icinde 0.60 tan 2 lira uzeri % 300 primlenmis anlamina geliyor

7.  Alıntı Originally Posted by marjinal.ist Yazıyı Oku
    elbette karar sizin kararnizdir. fakat 1 yil oncede 2 lira uzerinden islem goruyordu. bu su demek oluyor maximum 2 yillik bant icinde 0.60 tan 2 lira uzeri % 300 primlenmis anlamina geliyor
    aradaki fark şu. 2 tl de iken 14.5 m kar etmişti . Simdi ise finasallar berbat durumda, 2 m zarar var. (üstelik zarardan dolayı vergide yok bunun içinde) . Çok başarısız bir yıl geçirmişler ve toparlanacak gibi durmuyor. Çok verimsiz bir çalışma stilleri (??? karakucak) olduğuna işaret ediyor.

8.  Alıntı Originally Posted by alanzo Yazıyı Oku
    aradaki fark şu. 2 tl de iken 14.5 m kar etmişti . Simdi ise finasallar berbat durumda, 2 m zarar var. (üstelik zarardan dolayı vergide yok bunun içinde) . Çok başarısız bir yıl geçirmişler ve toparlanacak gibi durmuyor. Çok verimsiz bir çalışma stilleri (??? karakucak) olduğuna işaret ediyor.
    hayirlisi olsun diyelim

Sayfa 925/948 İlkİlk ... 425825875915923924925926927935 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •