Sayfa 522/1024 İlkİlk ... 224224725125205215225235245325726221022 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 4,169 - 4,176 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by strongarm Yazıyı Oku
    fetö,pkk diğer gerici tarikat ve yobazlar 12 mart ve 12 eylül sonrası bilinçli olarak azdırılmıştır,AKAPE'de bu sürecin parçasıdır. amaç TC'yi içten yıkmak ve 4 parçaya ayırmaktır.Güneydoğu ve doğuda kürdistan,istanbul ve çevresi bir şehir devleti. karadeniz pontus. diğer bölgelerde zaman içinde işgal edilmek için geçici olarak duracaktır. kıbrısı hiç saymayım o çoktan gitti.
    Bilader böyle yazılar seni içeri attırır haberin olsun ...
    Malum şahsi gunahim kadar sevmem bunuda belirteyim.
    Anladık dolara yatırım yaptın elinde hesap makinesi su seviyeye gelirse sukadar param olur hesaplarindasin
    Ama kaos senin ulkende sürünen senin halkın daha çok kaos kriz çıksın dolar daha fazla yükselsin hayallerin ...
    Bana ters hemde çok ters
    Olan Turkiyeme oluyo

HUAWEI NXT-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    biz yiğit bulutçu değiliz erol mütercimleri dikkate aldık
    https://www.youtube.com/watch?v=hlqIEs1DFII
    Başganım,iyiki satmamışsın gidiyor yine delicesine......
    Son düzenleme : watcher46; 30-08-2018 saat: 14:47.

3. https://eksisozluk.com/umut-en-buyuk...zatir--2550952

özellikle 120 k endekste borsaya giren arkadaşlar için..

4.  Alıntı Originally Posted by PiNNo Yazıyı Oku
    O zaman para kimsede yoktu gosteris kimsede yoktu bir Hali 10 sene esya 20 sene degismezdi buyuklerin eskilerini giyer bi ust sinifin kitaplarini bitirince onlar alip okurduk Bilgisayar CEp Telefon yoktu mahallede cift kale mac Yapar kemer saklambaci oynardik cuma gunu istiklal Marsini okur super baba pazarlari banyo yapip bizimkileri izler uyurduk komsularimizin evine kendi evi miz gibi girer piknige falanda hep beraber giderdik kimse gosteris yapmaz di Kimse kimsenin arkasindan atmazdi Hamburger yoktu ekmegimize yag Yada Salca calardik Atari salonuna gider Hagar Mustafa oynar tek jetonla oyun bitirmeye calisirdik parami bozdu bizleri zamanmi kirlendik be Abi

Youtube'da 90'ların şarkılarını dinliyorsanız yorumlarda sıklıkla karşılaşılabilen birbirine benzeyen yorumlardan bir tanesi ^^
    Aynen öyle, daha 40 yaşındayım, bunlar çok eski zamanlar değil.

Ben bütün bu yozlamaların bilinçli olarak bir kurgu olarak gerçekleştirildiğini düşünüyorum. Evde ne yemek yediğimiz söylenmezdi, birilerinin canı çeker diye (Yediğimiz yemek kuru fasulye) Şimdi yenilen yemekten çok, yemeğin fotosunu çekip sosyal medyada paylaşmak daha öncelikli. Nasıl bu hale geldik hiç anlamıyorum, düşündükçe sinirlerim bozuluyor. Biz meyve ağacına dalar iken camdan maşrapa ile su döküp bizi ağaçtan indiren teyzeleri özledim

Alıntı Originally Posted by cyam Yazıyı Oku
    Benim dolarlarım ve altınlarım var, yastık altında tutmak istemiyorum, bankalara da güven olmaz neme lazım diyip bunları betonculara gerçekten veren birisi ile üstün cesaretinden ötürü tanışmak istiyorum.
    Cesaret mi ! üstün süzme gerzek madalyası verilir bence ...

6. Ben bu başlıkta "DOLAR YÜKSELSİN" diyeni hiç görmedim diyebilirim (bir iki istisnai durumu saymazsak)
    Ama ben bu başlıkta "DOLAR YÜKSELECEK" hatta "DOLARIN ELİ MAHKUM YÜKSELECEK" diyeni çok gördüm...(başlığın adı zaten dolarda yükseliş kaçınılmaz)

İkisi farklı şeylerdir...
    Biri temenni,diğeri durum tespitidir...

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Sayın power, İCRADAN kaça alacaktınız o betonları 30 bin Dolarmıydı ! 30.000 X 15 = 450 bin Tl monopoly parası eder ehhh ! 3+1, adam gibi siteden, fazla yüksek aidatlı olmamak kaydıyla fena değil...
    yoo 15 ne ki ben 30 olunca lacağım 30x30000 = 900k TL. muahahaha acelem yok umutabi daha 3 senem var. 3 sene boyunca YETER olmalarını izleyeceğim.

8. Bende faiz artisi beklemiyorum. Ekleyiniz

SM-G570F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 522/1024 İlkİlk ... 224224725125205215225235245325726221022 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •