Sayfa 1163/1316 İlkİlk ... 16366310631113115311611162116311641165117312131263 ... SonSon
Arama sonucu : 10526 madde; 9,297 - 9,304 arası.

Konu: Finans ve Muhabbet Mekanı :)

Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Hep dedim yine diyorum. Çok iyi dost olabilirsiniz.
    Dinleyip kendisini gezmeye davet ettim ama araba alcak geldi herhalde ihtiyara, binemem diye pek sicak bakmadi. Tamam, 4x4 getireyim. Cektirmezler ama Monte Carlo'nun onune, kendisi bilir.

Tutup birakmamak, yani "Tekrar", Maniplulasyon 101 el kitapcigindan. Insanlari manipule etmek icin "tekrar" en fazla kullanilan yontem. Kasitli yapiyorum yani, kusuruma bakmayin matmazel!

3.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Bundan sonra bana lutfen "sayin" diye hitap etmeyin.

Ekselans ya da Kont olabilir!
    Kont mu?

Ya ben sizi bayan sanıyordum ama emin değildim

Peki kontum
    Şeker Dünyam

4.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Tutup birakmamak, yani "Tekrar", Maniplulasyon 101 el kitapcigindan. Insanlari manipule etmek icin "tekrar" en fazla kullanilan yontem. Kasitli yapiyorum yani, kusuruma bakmayin matmazel!
    Yani bir açık ya da çelişkili birsey bulduğunuzda üstüne gidiyorsunuz. Bunu kastetmiştim. Bence iyi birsey. Manipulasyona girdiğini düşünmüyorum
    Şeker Dünyam

Topigini yedik Bir ise yaramiyordu zaten. Hangi hisseyi istiyorsun soyle derinligini atayim, belki isine yarar.
    Insan bir derinlik programi alir da topige girenlere faydali olur.

6.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Bunun üzerine biraz düşündüm

Sanırım nüans farkı var sizin ki ile benim demek istediğim arasında. Eğer sizin söylediğinizi doğru anladıysam üzüldüm. Fakat bunu kendinize ve başkalarına itiraf etmeniz güzel. Bir nebze de olsa vicdan azabı çektiğinizi gösterir. En güzeli yapmamanız olurdu
    Şeker Dünyam

7. Hangi topik benim neden haberim yok
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Begendim. Sizi de davet ediyorum topigime Turkish, Dardanakan, narin, Culpable, Baba, DERIN ve Rosense ile beraber. Dorymin her zaman yeri var zaten.
    ....

8.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Topigini yedik Bir ise yaramiyordu zaten. Hangi hisseyi istiyorsun soyle derinligini atayim, belki isine yarar.
    Insan bir derinlik programi alir da topige girenlere faydali olur.
    Bana çok yaradı ama

Teşekkür ederim

Hissede değilim. Forekste idim. Biraz yıprandım maddi manevi geri çekildim. Yatırımlarımı paylaşmama kararı da aldım artık yaparsam Genelde bu sitenin alt kısmında hayatla ilgili paylaşımlar yapıyorum.

Haya çok güzel ana fikirli
    Şeker Dünyam

Sayfa 1163/1316 İlkİlk ... 16366310631113115311611162116311641165117312131263 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •