Sayfa 273/1000 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373773 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 2,177 - 2,184 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Zaten sabırlabeklerim yazmış.
    sayın rxpu sayın ayhan53 2013 yılından beri dolar toplayıcısım 2.70 ortalamam var , bir miktar tl var, dolar almak için az biraz daha aşağı gelmesini geçici olarak beklemekteyim . hepinize saygılar...
    Tüm Ekonomik Krizler Platonik AŞK Gibidir, Siz Acısını Dibine Kadar Yaşarsınız Ama Yaratıcısının Umurunda Bile Olmaz.....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Kıdem Tazminatını kaldırsın oyumu Recep Tayyip Erdoğan'a veririm.
    Hiç şaşırmadım nedense...

Herkesin bir fiyatı var.

Budur anladığım ve de bildiğim.

3.  Alıntı Originally Posted by sabırlabeklerim Yazıyı Oku
    sayın rxpu sayın ayhan53 2013 yılından beri dolar toplayıcısım 2.70 ortalamam var , bir miktar tl var, dolar almak için az biraz daha aşağı gelmesini geçici olarak beklemekteyim . hepinize saygılar...
    ayhan başkan stil konusunda bence yanıldı, stil tam da ayhan başkan.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

4. Tik olmuş; Burası önemli!!!!!
    Paylaşımlarım kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ veya yönlendirme değildir.

Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

6.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Hiç şaşırmadım nedense...

Herkesin bir fiyatı var.

Budur anladığım ve de bildiğim.
    Allahtan oy verme hakkım yok.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Albayrak, "İhracat için teşvik sistemi yeniden yapılandırılacak"

Albayrak, "Cari açığın azaltılması için ilaç, enerji, petrokimya sektörlerinde yatırımlara öncelik verilecek"

Albayrak, "Türkiye Kalkınma Bankası yeniden yapılandırılacak"

Albayrak: Bankaların güncel mali yapılarını ve aktif büyüklüklerini değerlendirmek üzere mali bünye ve değerlendirme çalışmalarını başlatıyoruz

Albayrak, "Emlak Bankası yeniden yapılandırılacak"

Albayrak: Taşınmaz değerleme sistemini kurarak, gayrimenkul envanterini tamamlayacak, tapu değerlerini adil olarak yansıtacak bir süreci hayata geçireceğiz

Albayrak: Vergi prim ve diğer kamu alacaklarına ilişkin yeniden bir yapılandırmaya gitmeyeceğiz

Albayrak: Cari açığın azaltılmasında ilaç, petrokimya, enerji, makine/teçhizat ve yazılım sektörleri önceliklendirilecek

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    cek cak ları bol ama kaynağı olmayan bir program bekliyorum
    beklentilerim doğrultusunda bir program doalrda yapmaya devam kısa zamanda 7 mart nisanda 10
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 273/1000 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373773 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •