Sayfa 444/612 İlkİlk ... 344394434442443444445446454494544 ... SonSon
Arama sonucu : 4895 madde; 3,545 - 3,552 arası.

Konu: PGSUS - Pegasus

1. Şaka gibi on dakikada -9dan -2ye sonra beş dakikada-2den -8e

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Spk bu tahtayı incelemeli artık. İnsanları intihara götürecek. Tabanı çözdü 1.5 milyon lot ordan artıya geçti.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Hocam siz short pozisyonda değil miydiniz? Sanırım long olduğunuza dair duyuru mesajınızı kaçırmışız...
    Evet longa geçtiğimi paylaşmadım. Konuya mesaj attım fakat geri dönen olmuyordu. Okuldayım şuan akşam ekstre atarım buraya.

4. Adetleri sildim. Alış pozisyonu da akşam atarım. Kendimi yalancı gibi hissettim bian

5. 60 dan shot 28 kapat
    38 long 59 kapat

Benim pegasusla işim bitti. İnşallah 100-200 olur hepiniz kazanırsınız. Bol kazançlar dilerin hepinize

6.  Alıntı Originally Posted by fibonacci55 Yazıyı Oku
    55 tl iken 20 küsürlere düşeceğini buraya yazmıştım. Şimdi tekrar short pozisyon açmak için pazartesini bekliyorum. Tepki alımları bitti. Hatta tepki alımı değil spekülasyon alımlardı. Pazartesi belki son bir tavan açar ve oradan kucağa bırakacaklardır diye düşünüyorum 37-38 arası bir rakamdan. Asla yatırım tavsiye olmayıp kendi yol ve yöntemimdir. Öngörüm gerçekleştiğinde tekrar bu mesajı alıntılayacağım.
     Alıntı Originally Posted by fibonacci55 Yazıyı Oku
    38.05 long poz 59.00 kapandı. Herkese hayırlı bol kazançlar
     Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Hocam siz short pozisyonda değil miydiniz? Sanırım long olduğunuza dair duyuru mesajınızı kaçırmışız...

Adetleri sildim. Alış pozisyonu da akşam atarım. Kendimi yalancı gibi hissettim bian
    60 dan shot 28 kapat
    38 long 59 kapat

Benim pegasusla işim bitti. İnşallah 100-200 olur hepiniz kazanırsınız. Bol kazançlar dilerin hepinize
    Hocam ekstreye gerek yok en azından benim adıma beyan yeterlidir. Sadece longa geçtiğinizi kaçırdığım için sormuştum.
    Sonuçta viop sıfır toplamlı gidiyor. Çok iyi zamanlama ile long short işlemleri yapmışsınız tebrikler...
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

7.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Hocam ekstreye gerek yok en azından benim adıma beyan yeterlidir. Sadece longa geçtiğinizi kaçırdığım için sormuştum.
    Sonuçta viop sıfır toplamlı gidiyor. Çok iyi zamanlama ile long short işlemleri yapmışsınız tebrikler...
    Çok teşekkürler. 37 deki short pozisyonum zarar yazdı biraz. Sonradan long açtım fakat buraya yazamadım. Viop sayfasına da yazamadım bayadır. O konuda haklısınız. Shortu yazdık longu yazmadık buraya.
    Dediğim gibi pegasusla şimdilik vedalaştım. Şuan yukarı da gider aşağı da o yüzden ne desek boş. İnşallah shortçusu da longçuau da spotçusu da herkes kar alır buradan

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
    Bu kadar çıkınca, aklıma, acaba el mi değiştirecek, satış mı var ihtimali gelmişti.
    Dün Lot Condor'dan vaz geçti.
    Bugünkü hareketlere bakınca, maniplasyondan başka bir şey değilmiş.
    Uyduruk şirketlerden farksız hareketler bunlar.
    Benim için, el değiştirmezse, hala batma adayıdır.
    Low cost'lar için zor dönemler geliyor.
    10 dolar 20 dolara bilet dönemleri geride kalacak.

Sayfa 444/612 İlkİlk ... 344394434442443444445446454494544 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •