Sayfa 64/165 İlkİlk ... 1454626364656674114164 ... SonSon
Arama sonucu : 1319 madde; 505 - 512 arası.

Konu: AKFGY - Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Sn ocean akfgy onun doviz borcu ne kadar biliyormusunuz?

2. En son 07.05.2018 tarihinde yorum yazılmış! Kapanış 1,94 günlük benim trend destek çizgisinin son kırılım desteği! ERTESİ GÜNDE KIRMIŞ desteğini ve 1,90 kapamış.1,62 düşük gördü son düşüş sonrası.Evet borcu çok fazla ve kur farkındanda ilk üç aylık bilançoda iyi zarar yazdı!Fecaat birsürü dsha kaliteli senet var yatırım yapmaya! tablo ortada! Birde şahsıma bak görürsün sen iddiaya giriyonmu 15 mayıs 4,50 olacak diyen Hava ikmal nickli borsadan bi haber elindeki güya yüklü akfg senedini pazarlamaya çalışan birisi ve birileride vardı !Ya<maz oldular! Sorsaydınız en azından benim gibi eski eski bir borsacıya! Ama amaç farklı mal pazarlamak değilmi! Ne oldu neredesiniz şinci! Ah siz varyaaa çakal sürüsü! Yatırım yaparken kimselerin yazdıklarına söylediklerine inanmayın hele sanal ortamda Nokta Saygılar!

Yatırım tavsiyesi değildir.

Yatırım tavsiyesi değilidir.

3. 10.02.2018 tarihinde arka arkaya yazılmış iki mesaj. Mesaj sahiplerinden biri kayıplara karışmış bayadır yazmıyor

Alıntı Originally Posted by Hava Ikmal Yazıyı Oku
    İstersen iddaya girelim en gec 15 mayısta 4 e çakınca bende rahatlayacağım bizim biraderde rahatlayacak. Sen ise büyük bir ihtimal azapta.....(YTD.)

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
     Alıntı Originally Posted by MOBIUSSOROS Yazıyı Oku
    Gel iddiaya girelim kıvırmayın! 2,10 Hatta atından tekrar alabileceğim! (Azap mevzusuna gelince! Kaç yıldır azap çektin bu sevimli karlı senette onu de bize)

Ytd.Değildir.
    Yazdığım mesajlar şahsi görüşlerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

4. yok son yazıma hakaret ederek yazdı anladığı dil hakaret sadece sonra şikayetim sonrası hakaret dolu boş mesajı silindi saygılar.

Yatırım tavsiyesi değildir.

5. Ne biçim kağitsin sen ya 3 tür çıkış yaptın devre kestin ve satma fırsatı vermeden geri düşüyor.Bunun yaptığını hiç bir hisse de denk gelmedim yada ben görmedim.Ytd.

AKFGY Konsolide 2018/6 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): -137278805 Ana Ortaklık Payları: -128722218

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. ilgilenen yok mu dur
    y.t.d.

kontagı açtım.

y.t.değildir
    Son düzenleme : KERASUS PASCHA; 29-08-2018 saat: 16:31.

Sayfa 64/165 İlkİlk ... 1454626364656674114164 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •