Sayfa 494/932 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544594 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 3,945 - 3,952 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Şimdilik şunu diyebiliriz; Aşık olacak kadar, heyecandan elimizi ayağımızı karıştıracak kadar değil, ama iyi kağıt...
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Tüm dostlarım hayırlı geceler dilerim...Collinam öpüyorum.
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Tüm dostlarım hayırlı geceler dilerim...Collinam öpüyorum.
    Hayırlı geceler...

4. Selamlar,
    Tolga bey, borsada işlem risklidir. Kendimden örnek vermem gerekirse 1 aydan fazla bir süredir hangi hisseyi aldıysam stop oldum. Yani zor bir süreçten geçiyoruz ve sabırlı olmaktan başka bir çare görmüyorum. Sinirlerimiz bozuluyor, moralimiz yerlere düşüyor. Benim çevremde de sürekli hisse soranlar oluyor ve söylediğim zaman kayıp yaşarlar ise kendim kaybetmiş gibi olmak surda dursun uyku tutmuyor, Tyson ile 12 round ringe çıkmış gibi hissediyorum . Tabii adam her round beni yere seriyor
    Emekleriniz çok değerli, izci abi ve buradaki diğer tüm arkadaşların çok değerli olduğunu düşünüyorum.
    Özetle, canınızın sıkılmasını iyi anladığımı düşünüyorum, en kısa zamanda moral ve motivasyonunuzun yerine gelmesini diliyorum. Bu işi karşılıksız yapmak en zor iş diyerek saygılarımı sunuyorum.
    Seviliyorsunuz Tolga bey, bir yanlışım olmuşsa affola.
    Saygılar tüm arkadaşlara,

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarimdir, beni bağlar.
    Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

5. Slm. Sayın alyel eğer sizin bu yazdığınız doğru bir tesbit ise ve sayın coccinella üstad bundan kırgınlık yaşıyor ise burada sayın izcan üstada üç yada dört soru ben sordum. Ve kendiside sağolsun sorduklarıma cevap verdi eğer bu sayfayı benim arada sorduğum sorulardan dolayı sizi rahatsız etdiysem yada sayfanın işleyişine karşı bir hata yapmış isem kendi adıma hepinizden özür dilerim. Bir daha bu tür sorular sormam sadece okurum. Tekrar söylüyorum Eğer bu sayfada benden kaynaklı bir sorun yaşandıysa yani soru sormadan sizin paylaştığınız hisseler sadece analiz yapılıyor ise ben bu sayfadaki bu şekil işleyişi bilmiyordum. Ve tekrar söylüyorum hepinizden özür dilerim Hakkınızı helal edin sağlıcakla kalın satın izcan sayın coccinella ve diğer arkadaşlar emekleriniz için tekrardan tşk ederim. Y.T.D NOT:Sayın ALYEL’in bahsettiği aşağıdaki yazıya istinaden yazdım Alıntı Originally Posted by alyel Yazıyı Oku
    Haklısınız.

Aslında bu biraz da başlıktaki düzenin tıkır tıkır işleyişinden kaynaklandı galiba.

En azından ben öyle düştüm gaflete.

Sizin sisteminizde oltaya takılanların temel analizi yapılıyordu.

Ama son haftalarda hisse bazlı sorular çoğalınca ve sevgili izcan kardeşimiz de forumdaşları kırmamak adına cevaplara yoğunlaşınca, listeye giren hisselerin bazıları gözden kaçtı sanırım.

6.  Alıntı Originally Posted by alyel Yazıyı Oku
    Haklısınız.

Aslında bu biraz da başlıktaki düzenin tıkır tıkır işleyişinden kaynaklandı galiba.

En azından ben öyle düştüm gaflete.

Sizin sisteminizde oltaya takılanların temel analizi yapılıyordu.

Ama son haftalarda hisse bazlı sorular çoğalınca ve sevgili izcan kardeşimiz de forumdaşları kırmamak adına cevaplara yoğunlaşınca, listeye giren hisselerin bazıları gözden kaçtı sanırım.
    sayın alyel'in düşüncelerine aynen katılıyorum.benim düşüncelerim'de bu yönde.saygılarımla.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Alyel ablam, Soğalasın, kalbi güzel ablam...Senin sözlerin net olarak anlaşılıyor...

Sayın Torros, Bir emeğimiz olduysa eğer helal olsun. Ama sayfayı rahatsız etme gibi bir durum asla olamaz, bilakis bizi adam yerine koyup değer vermişsiniz, katılım yapmışsınız, buna ben ayrıca memnun olurum. Hiç öyle düşünmeyin...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Konuyu bir sorun olarak kabul etmek istemiyorum ama, kısaca şunu demek uygun olacağını düşünüyorum...

- Collinam, Tekrar hatırlatsaydın, uyarsaydın, Listede hisse var diye...Ne diyeyim şimdi sana...

Sayfa 494/932 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544594 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •