Sayfa 493/932 İlkİlk ... 393443483491492493494495503543593 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 3,937 - 3,944 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Her gün 500-1000 kişinin ziyaret ettiği bu başlıkta bu soruyu kimse size sormadı biliyor musunuz?
    Haklısınız.

Aslında bu biraz da başlıktaki düzenin tıkır tıkır işleyişinden kaynaklandı galiba.

En azından ben öyle düştüm gaflete.

Sizin sisteminizde oltaya takılanların temel analizi yapılıyordu.

Ama son haftalarda hisse bazlı sorular çoğalınca ve sevgili izcan kardeşimiz de forumdaşları kırmamak adına cevaplara yoğunlaşınca, listeye giren hisselerin bazıları gözden kaçtı sanırım.

Alıntı Originally Posted by alyel Yazıyı Oku
    Haklısınız.

Aslında bu biraz da başlıktaki düzenin tıkır tıkır işleyişinden kaynaklandı galiba.

En azından ben öyle düştüm gaflete.

Sizin sisteminizde oltaya takılanların temel analizi yapılıyordu.

Ama son haftalarda hisse bazlı sorular çoğalınca ve sevgili izcan kardeşimiz de forumdaşları kırmamak adına cevaplara yoğunlaşınca, listeye giren hisselerin bazıları gözden kaçtı sanırım.
    Öyle olsun bakalım abla. Öyle olsun...

Bu başlık ilerledikçe hep geriye doğru düşündüm. Ben kimim? Napıyorum? Bu iş buralara nasıl geldi? Kimlerden esinlendim? Kimin benim üzerimde hakkı var? Aklımda yer edenler kadar da unuttuklarım vardır eminim. Ben aşağıda yayınladığım listeyi bu başlık 1000. sayfasına ulaşırsa diye hazırlamaktaydım. Ya da 2. başlığı açtığımızda yayınlamayı düşünüyordum. Ama yarının ne getireceğini bilemediğimden şimdi yayınlıyorum. Ben herkesi unuttuklarım haricinde aşağıdaki şekilde hatırlamak istiyorum. Bunların arasında nadiren konuştuğum hiç konuşmadığım ve hatta dargın olduğum insanlar da var.

Şimdi de ben alındım işte

En alta bir alt başlık açıp "sadık takipçiler" filan deseydiniz, bizi de bir köşeciğe yazsaydınız

Şaka bir yana değerli kardeşim, daha çok başlık açıp, 1000'lerce sayfa devirelim ömür yettikçe.

Tersini düşünmek bile çok üzüntü verici.

Abla yazdıklarımdan çok yazamadıklarım var. Buna ne inancım ne de gücüm elvermiyor. Başlığı bırakın beni sabote etmeye kalkıyorlar. İyiliğin sınırı yok diye biliyordum, kötülüğün de sınırı yokmuş... Hep iyilerle karşılaşmak dileğiyle... Ben daha fazla bu işleri deşelemek ve kırgınlığa yol açmak istemiyorum. Ben sorumu sordum cevaplarımı aldım. Kimse Bulunmaz Hint Kumaşı değildir. Buna en başta ben dahilim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Abla yazdıklarımdan çok yazamadıklarım var. Buna ne inancım ne de gücüm elvermiyor. Başlığı bırakın beni sabote etmeye kalkıyorlar. İyiliğin sınırı yok diye biliyordum, kötülüğün de sınırı yokmuş... Hep iyilerle karşılaşmak dileğiyle... Ben daha fazla bu işleri deşelemek ve kırgınlığa yol açmak istemiyorum. Ben sorumu sordum cevaplarımı aldım. Kimse Bulunmaz Hint Kumaşı değildir. Buna en başta ben dahilim.
    Seviliyorsun Collinam...
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Logo Temel Analiz Puanı (10 üzerinden)

Logo : 7 (Yedi) Görünüm: Olumlu
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Yarın inşaallah Logo için kapsamlı bir yorum geçeriz.

Sayfa 493/932 İlkİlk ... 393443483491492493494495503543593 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •