Sayfa 61/1000 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 481 - 488 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,448
    https://i.hizliresim.com/v6dvqm.jpg bana hergün 10 kasım

2.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Hadi herseyi gectim.
    Iflas eden onca sirket.
    Zarar ediyorum diyip kapanan onlarca sirket.
    Cirolarda minimum % 30 luk dusus.
    OTomotiv sektorunde % 60 oranlarinda kuculme.
    Emlak satislarinin sifirlanmasi..

Tum bu durumlarda toplanamayacak olan vergi yuzunden gelecek sene butcesini devlet nasil tamamlayacak ?
    Bu konularda rüşdünü ispat etmiş bir parti var iktidarda. Vergi verenden alınır prensibi gereği verenden alınacak, vermeyene bir iki bağırılacak ve uzun bir kuyrukta araya kaynayanlar gibi kaynatılacaktır. Piyasa çok ama çok durgun. İnsanlar eskiden yolda yürürken bile gördüğü her satılık şeyin fiyatını merak eder ve sorarlardı. Şimdi sormayı bıraktılar, görmeyi bile istemiyorlar. Mart seçimlerinden sonra piyasa coşacaktır !!!

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,448
     Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Mart seçimlerinden sonra piyasa coşacaktır !!!
    hele bir mart seçimlerine kadar batalımda [borsa 70 --65 bin dolar 8 e yakın sonrasına bakarız)

4. bir süre önce youtube'da denk geldim şu > arkadaşa. twitter hesabı da şu>. daha çok tradercılara yönelik olsa da makul mantıklı analizler yapıyor gibi geldi. teknik analizci forumdaşlar ne düşünür merak ettim.

5. Mehmet GERZ...3-6 ay BIST in 90-100 bin aralığında dip çalışması yapacağını söylüyor...

6.  Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    hele bir mart seçimlerine kadar batalımda [borsa 70 --65 bin dolar 8 e yakın sonrasına bakarız)
    Trump ne diyordu '' Gördüğünüz gibi sayemde borsalar coştu, ekonomi tavan yaptı '' . Peki borsalar düşerken ne diyor ? Her ülkede politikacılar iyi şeyleri sahiplenir, kötü şeyi konuşmaz veya muhalefete yıkarlar. Kendi içinde tutarlı davranıştır. Önemli olan halkın düşüncesidir. Halk eğitimli olursa kaliteli yaşar, eğitimden ( çağdaş eğitim ) uzaklaşırsa hak ettiğini ( kendine göre çok kaliteli olduğuna inandırılan )yaşar. Aslında politikacılar yapacakları şeyleri söylüyorlar. Ama okumak ve dinlemek isteyenler fark ediyor. Tedbirini de alıyor.

7.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    bir süre önce youtube'da denk geldim şu > arkadaşa. twitter hesabı da şu>. daha çok tradercılara yönelik olsa da makul mantıklı analizler yapıyor gibi geldi. teknik analizci forumdaşlar ne düşünür merak ettim.
    teşekkür ederim değerli paylaşımınız için

8.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    teşekkür ederim değerli paylaşımınız için
    rica ederim.

Sayfa 61/1000 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz