Sayfa 111/570 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 881 - 888 arası.

Konu: Rakı Sofrası XI

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Aslın da, sizi rahatlatmak amacıylan söylemiştim!

"Kristal" Cok önemlidir, tum kullandığımız cihazlarda calisma frekansını o belirler, asla çizdirmeyin bence!
    Çizdirmemiş olsak gider yatar normal insanlar gibi yaşarız Reha bey Ne yattığımız saat belli ne kalktığımız saat

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Neyseki sabah simit almaya gitmeyeceğim bu yüzden rahat rahat uyurum Bağkur emeklisi olsaydim Pazar uyku bana haramdı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Yoneticimin sesi çıkmadı bugün .. Bir ara dolar başlığında görülmüş ama sonra kayıp

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,665
    Gaya amcası, gızımızın daktir +12.9 üstü garne hediyesini gönderiver..
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Neyseki sabah simit almaya gitmeyeceğim bu yüzden rahat rahat uyurum Bağkur emeklisi olsaydim Pazar uyku bana haramdı
    Heee... Valla öğlenden sonra 1:30 gibim, erkenden gidilecek firina, cayi, sucuğu, yemesi, içmesi, geğirmesi derkene saat 3 olacak, yahu!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    Gaya amcası, gızımızın daktir +12.9 üstü garne hediyesini gönderiver..
    Tebrik ederim başarıları daim olsun

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    Gaya amcası, gızımızın daktir +12.7 üstü garne hediyesini gönderiver..
    Yeminlen, bu dediğiniz rakam, nedir ne b. yarar bilmiyorum?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,665
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Yeminlen, bu dediğiniz rakam, nedir ne b. yarar bilmiyorum?
    senden de bu beklenirdi, anlasan şaşardım..
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Sayfa 111/570 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •