Sayfa 3/190 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 1559 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Mevduat faizimi yoksa Para piyasası fonu mu

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
     Alıntı Originally Posted by t.axaray Yazıyı Oku
    A.selam ...
    İş bankasında da fonu teminat gösterip alıyorduk ve 2 gün sonra fonu bozuyorduk...şimdi hisseyi aldığımız zaman direk nakit olarak blokeliyor...ALE de güzel Ben de akbanka mı geçsem...bunu yazdığınız iyi oldu...Hisse alım-satım komisyonunuz nedir...
    akbankın kademeli komisyon oranları var. aşağıdaki bağlantıda görebilirsiniz.

https://www.akbank.com/modules/tr/pr...n_Oranlari.pdf

itibar verme puanı günlük kotamı bugün doldurmuşum..en kısa zamanda ödemek üzere başlık katılımcılarına borcum olsun....
    Yazın Arsa... Kışın Borsa

Alıntı Originally Posted by t.axaray Yazıyı Oku
    itibar verme puanı günlük kotamı bugün doldurmuşum..en kısa zamanda ödemek üzere başlık katılımcılarına borcum olsun....
    başlık katılımcılarına yazdıkları yazılar içinde en güzel olanı için itibar vermeye başladım...her gün 5 kişi olunca 1 kişiyi buraya ayırdım bugünden itibaren..verdiğim kişileri yazacağım...diğer katılımcılardan da katkı beklerim...verdiğim kişi bir anda tek yeşil bile olsa 11 e çıkıyor....nasıl oluyorsa....
    Son düzenleme : t.axaray; 17-01-2019 saat: 11:42.

dünden bugüne getiri fon faizi 22.66 faize uyarlarsak 23.99 gayet iyi ....var mı mevduatlarda günlük getiri veren bu oranda veya vadelide...bir önceki gün 25.07 ve önceki günlerde 29 bile var...

5.  Alıntı Originally Posted by t.axaray Yazıyı Oku
    dünden bugüne getiri fon faizi 22.66 faize uyarlarsak 23.99 gayet iyi ....var mı mevduatlarda günlük getiri veren bu oranda veya vadelide...bir önceki gün 25.07 ve önceki günlerde 29 bile var...

Sn. t.axaray, faydalı paylaşımlarınız için teşekkürler.

Yukarıdaki excel dosyasını nereden indirdiniz? Bu sayfadan yüklenen excel başka bir dökman
    https://www.tefas.gov.tr/FonKarsilastirma.aspx

Bugünkü faiz oranını görebileceğimiz bir sayfa var mı yoksa, gelecek fiyatlaması yok mu, yani ancak geçtiğimiz günlere göre mi bakabiliyoruz?

6.  Alıntı Originally Posted by t.axaray Yazıyı Oku

Sayın T.axaray,

Başka bir alternatif yol olarak viop hesabı açıp orada nemalandırma yapılabilir.Sonuçta günlük faizin en yüksek uygulandığı yer orası diye biliyorum, ben yapı kredi yatırımdaki biriyle görüştüm. http://www.trlibor.org/ bu sitede O/N ile belirtilen oran üzerinden hergün nemalandırma söz konusuymuş. Mesela bugün 24.1880 faiz üzerinden nemalandırma yapılmış. Beni yanlış mı yönlendirdiler , bu konu hk. bilginiz var mı? Başlık için elinize sağlık, emeğiniz için çok teşkkürler.

Syg.

slm..
    Ben kendim yaptım excel tablosunu....her gün fiyatı yazıyorum.. günlük orandan yıllık bazlı oranı hesaplatıyorum..

8. İlgi çekeceğine inandığım ve katma değeri yüksek olacak diye beklediğim bir topic .Hayırlı olsun sn t.axaray

Sayfa 3/190 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •