Sayfa 1476/1527 İlkİlk ... 4769761376142614661474147514761477147814861526 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 11,801 - 11,808 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1.  Alıntı Originally Posted by kemer77 Yazıyı Oku
    Bakin bu yonden cok haklisiniz.
    Arti 7 sene onceki temel gostergelerle karsilastirirsak 7 senede kazandiklari ortada.
    Insanlara 2 ye gidecek algisi yaratmak ilerisi icin cok buyuk veballeri almak demektir.
    Kasim ayinda 5 lira altina gelmisti ve ordanda yukari tepki gostermisti.
    Tahminim en dusuk gorecegimiz yer 5 lira olur.insallah.
    Benim anladigim bu kozalaklar indikatorlere islerine gelmeyince hic olumlu tepki vermiyor.
    Bakalim persembeye kadar cikis olacakmi?

"Hicbir zaman kaybetmem.Ya kazanırım ya da öğrenirim."

NELSON MANDELA
    Ben 7.50 deyken 5.52 demistim vebal mi aldim ?
    Tam olarak sirali inebilecegimiz yerler surasi demistim. 7.50 6.97 6.51 5.82 5.52 4.30(5.52 ile 4.30 arasinda ara destek varda sallayalim..)
    O zanan size gore vebalin kralini almisim ben. 4.30 haric tum verdigim degerler goruldu. 5.20 kirilinca oda potada.. 4.30 kirilinca 2.50 3 gun surmeyebilir inmesi..
    Demekki 7 yil once 5.60 ve su andada ayni yerdeyse temelde ise yaramiyormuş bunda. Spek kafasina gore takiliyormus.
    Birde 2.50 ya da 4.30 o inmeyeceginin gostergesi cok pardon ama TEMEL mi oluyor tek basina?
    Trend nerdeyse ben ordayim hocam. Akintiya karsi boga olamam. PIYASAYLA INATLASILMAZ... TRENDIN SAKASI OLMAZ.

2. Kozaa 6.51 alti cok pahali cöp niteligindedir bende

3. Çal oyna bir daha salla çalkala
    Devir senin devrin nasıl olsa
    Elalemi oyala

4.  Alıntı Originally Posted by kontak Yazıyı Oku
    Çal oyna bir daha salla çalkala
    Devir senin devrin nasıl olsa
    Elalemi oyala

Temelci üstad gelmis. Soralim. 7 yil önce kozaa 5.60 miş. Simdi de oralarda temelde BİR ŞEKİLDE 7 yili geçmesine ragmen ederine gelememiş. Hani i bir sekilde ederine gelir kozaada ne zaman olabilir. 7 yil oncesinin temel rasyosuna gore degisiklik yok mu henüz. Ne zaman ederine gelir BIR ŞEKILDE?

5. Deniz hoca küçük yatırımcı alıyorsa çok mutludur
    Sonuçta herkes kozalaklanıyor ne kadarda mutlu olmalılar
    Ancak öyle görünmüyor gibi

6.  Alıntı Originally Posted by kontak Yazıyı Oku
    Deniz hoca küçük yatırımcı alıyorsa çok mutludur
    Sonuçta herkes kozalaklanıyor ne kadarda mutlu olmalılar
    Ancak öyle görünmüyor gibi
    Ben soru sordum size. Ynt alamadim. Lutfen yanitlarmisiniz.
    Bana mutlulugu soracagina topige yazarmisin kozaanin bu fiyatindan kaç kisi mutludur. Pardon birde unuttum siz topigin ters indikatoruydunuz demi
    Bnm siruma yanit birde kozaanin bu fiyatta olmasindan mutlu ve mutsuz kozaa yatirimcilarini sorar misin

7.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    Temelci üstad gelmis. Soralim. 7 yil önce kozaa 5.60 miş. Simdi de oralarda temelde BİR ŞEKİLDE 7 yili geçmesine ragmen ederine gelememiş. Hani i bir sekilde ederine gelir kozaada ne zaman olabilir. 7 yil oncesinin temel rasyosuna gore degisiklik yok mu henüz. Ne zaman ederine gelir BIR ŞEKILDE?

Önceden algı yönetimi yapılmadığında
    Yukarı çıkarken daha yüksek hedefleri gösterilmediğinde
    Aşağı giderken daha aşağı daha aşağı daha aşağı kafamıza kazınmadığında
    Örekemizi görmeden mutlu bir hissedar oluruz

8. Neyse üstat yanitlar. 23.45 de su hisselere bakalim. Musadenizle

Sayfa 1476/1527 İlkİlk ... 4769761376142614661474147514761477147814861526 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •