Sayfa 442/654 İlkİlk ... 342392432440441442443444452492542 ... SonSon
Arama sonucu : 5225 madde; 3,529 - 3,536 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...32681&page=278

geçmişte yaptığımız bir yorum..bu üç hissede gerçekten de çok iyi çıktılar ...eski hissemin topiğinde hatıralarımı görmek istedim..ben hepinize başarılar diliyorum..
    Sn keko,

Diğer 2 hisse hangisi linkte göremedim...
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

2.  Alıntı Originally Posted by taskinali Yazıyı Oku
    Arkadaslar, oyle tavanlar falan dikkatimi cekti yukarda yazilan bence biraz abartiliynus beklenti. 2 yildir durdoda pozisyon alan ve her ay duzenli olarak pozisyonunu arttiran bi yatirimci olarak ( genel kurullara katilip yatirimci iliskileri ile de sik sik gorusen) bilancomuzu cok begendim. Hepimize hayirlisi olsun. Ama sirketimizin ederinde oldugunu dusunuyorum. Bu donemde ulkemizin durumunu goz onune aldigimizda tasinacak hatta pozisyon arttirilacak kagit sayisi bir elin parmagini gecmez ve ben durdo da poisyon arttirarak sabirla beklemeye devam edecegim. Arasira 3-4 ayda bir yazarim buraya bilanco geldikce yorum yapar giderim. Aynen devam edecegim. Cunku egeen in yolculugunu izlerseniz cok benzer bir yapisal ve finansal donusum gecirdigibi gorursunuz. Henuz yolun basibdayiz diye tahmin ediyorum. Neden tavan olmadik derseniz de;ciro da beklenenin biraz altinda kaldi net karliliktada dovizin dusuk kalmasinin etkisi yasandi ve net efk 15% lerden 10% lara geldi. Bu son yaptigimiz 11 hamlesi ile de bence ederine yaklastik. Simdi yil kapanis cironuzu ve karlarimizi bekleyecegiz. 260-70 milyon civarinda bir ciro 30% brut marj ve 12-13 civari bir net EfK bekliyorum. Son ceyrek pound un deger kazanmasinin karliligimiza olumlu etkisi olacagina inanyorum. Bu sekliyle 20-25 tl civaribda bir deger ile karsilasma ihtimalini gundeme getirir. Umarim ayni bu ceyrek gibi onunuzdeki ceyrek de bilanco gelmeden olasi ederine ulasmis oluruz. Sevgiler tum yatirimci dostlarimiza.

Sent from my iPhone using hisse.net
    Görüşlerinize tamamen katılmak il birlikte ek olarak gelecek 2 makinamız var. Bunlardan bir tanesi Aralık Ocak gibi gelecek ve başlayacak çalışmaya, diğeri Haziran 2020... Bunların maliyetleri çok daha aşağı çekeceğine, ciromuzu ve kar marjımızı çok fazla yukarı taşıyacağına inanıyorum. Çakallar satmaya devam etsinle

3. şu anda elimde karel var dostlar...blcyt ,durdo ve karel ekmeklerini yediğim hisselerdir o yüzden de her zaman gönlüm onlarla beraber olacaktır...umarım bu üç hisse yatırımcısı de çok kazanır...bu arada durdonun temelini çok uzun süredir takip etmiş değilim..neler yapıyor hiç bir fikrim yok...ama geçmişte durdoda çok çift rakam özlemi çekmiştik..şu anda 10,80 civarlarında olmasından dolayı eski bir durdo yatırımcısı olarak gururluyum...

neyse dostlar fazla konuşmayayım..ben tekrardan başarılar diliyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Sayın Keko arada uğrayın, ille de Durdo da olmanıza gerek yok

5.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Sn keko,

yorumumun içinde belirtmiştim o hisseleri...durdo,blcyt ve karel..tabi yorum yaptığım vakitlerde blcyt 1,65 seviyelerinde idi karel ise 5,50 civarlarında...neredeyse iki kat çıkmışlar...tabi durdo da o vakitler 6,50 civarı idi ..aynı şekilde durdo da çıkmış...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6.  Alıntı Originally Posted by gameover46 Yazıyı Oku
    Sayın Keko arada uğrayın, ille de Durdo da olmanıza gerek yok
    ne bileyim bazen insanlar elinizde kağıt yokken neden gelip topikte yorum yapıyorsunuz diyorlar...o yüzden de elimde hisse yokken topiklerinden uzak duruyorum...yorum yapsam da çok çok az yaparım..ama elimdeki hisseye bol bol yorum yapıyorum tabi...buna geçmişte sizde şahitsiniz...tabi bazen o kadar çok yorum yaptık ki insanlar bıkıp bir sus dediler....

unutulmamalıdır ki hisseler eninde sonunda temel ederine ya çıkar yada inerler...gözlerinize değil akıl ve mantığınıza güvenin...gözler kademelerdeki lotlardan veya takaslardaki lotlardan çok etkilenebilir ama mantık etkilenmez..

7.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Sn keko,

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    yorumumun içinde belirtmiştim o hisseleri...durdo,blcyt ve karel..tabi yorum yaptığım vakitlerde blcyt 1,65 seviyelerinde idi karel ise 5,50 civarlarında...neredeyse iki kat çıkmışlar...tabi durdo da o vakitler 6,50 civarı idi ..aynı şekilde durdo da çıkmış...
    Kaçırmışım tekrar teşekkürler. 2020 için arayışlarınız var mı?

8.  Alıntı Originally Posted by gameover46 Yazıyı Oku
    Sayın Keko arada uğrayın, ille de Durdo da olmanıza gerek yok
     Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ne bileyim bazen insanlar elinizde kağıt yokken neden gelip topikte yorum yapıyorsunuz diyorlar...o yüzden de elimde hisse yokken topiklerinden uzak duruyorum...yorum yapsam da çok çok az yaparım..ama elimdeki hisseye bol bol yorum yapıyorum tabi...buna geçmişte sizde şahitsiniz...tabi bazen o kadar çok yorum yaptık ki insanlar bıkıp bir sus dediler....

unutulmamalıdır ki hisseler eninde sonunda temel ederine ya çıkar yada inerler...gözlerinize değil akıl ve mantığınıza güvenin...gözler kademelerdeki lotlardan veya takaslardaki lotlardan çok etkilenebilir ama mantık etkilenmez..
    Sn Keko,
    Eğer laf ediyorlarsa sizde tek lot alın dursun kenarda

Sayfa 442/654 İlkİlk ... 342392432440441442443444452492542 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •