Sayfa 377/654 İlkİlk ... 277327367375376377378379387427477 ... SonSon
Arama sonucu : 5225 madde; 3,009 - 3,016 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    Günaydın İsmail bey. Aynen sizin gibi düşünüyorum. Evet durdo çok şişti. Dün bir arkadaşın da yazdığı gibi 65 milyon ikinci üç aylık ciro gelirse durdo bu fiyatı haketmiyor. Uzun vadede iyi olacağına hiç şüphem yok. Dün yaşadığım bir olaydan dolayı bir miktar vermiştim. Artık bu tahtada alıp satmayı biraz işlem yapmayı düşünüyorum. 5.65 altı alırım diye düşünüyorum. 6.20 üstünde kapanış yapmadığı sürece bana bu hareket balon geliyor. Bol kazançlar.
    Siz daha cesursunuz rakam verme konusunda ben bu kadar iddalı değilim rakam verince polemik oluyor gereksiz yere bence hiç gerek yok yinede siz bilirsiniz herkesin görüşüne saygu duyarım.

2. İsmail bey rakamlar göstermelik. Öylesine yazıldı. Yıllardır hamal gibi hisse taşıdım . Millet al sat yaptı maliyet düşürdü. Ben neden yapmayayım. Artık bakmak yok. Yeri ve zamanı gelince hem satacağım hem alacağım. Dün olduğu gibi. Kimse benim gibi düşünmek zorunda değil. Yatırım tavsiye değildir.

3. CİGERCİ cesur yazıların var fakat cevap vermekte pek cesur degılsın korkma bizden sana zarar gelmez.

4. Arkadalar şu anda alim yapıp fiyatı artıranlar hissenin ederine göre almıyorlar.Bizim beklentimiz üzerine oynuyor alçaklar. Her zamanki gibi yaptılar.Yukselttiler ve yüksekten sat.aya başlayar.Halrn satışları bitmedi.Bu alçaklar her zaman bizim üzerimize oynuyorlar.Bunlara verilecek en iyi cevap bunlar hobi davranmak.Yani Cigercinin yaptığı gibi biraz yükselince ondalardan önce satmak.Cunku bunlar hisseyi taşımaya değil manipülasyona oynuyorlar.Mutlaka fiyatlar aşağılara gelecektir.Omlarin bu bombaları ellerinde patlatmak gerek.

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by tolga3838 Yazıyı Oku
    Arkadalar şu anda alim yapıp fiyatı artıranlar hissenin ederine göre almıyorlar.Bizim beklentimiz üzerine oynuyor alçaklar. Her zamanki gibi yaptılar.Yukselttiler ve yüksekten sat.aya başlayar.Halrn satışları bitmedi.Bu alçaklar her zaman bizim üzerimize oynuyorlar.Bunlara verilecek en iyi cevap bunlar hobi davranmak.Yani Cigercinin yaptığı gibi biraz yükselince ondalardan önce satmak.Cunku bunlar hisseyi taşımaya değil manipülasyona oynuyorlar.Mutlaka fiyatlar aşağılara gelecektir.Omlarin bu bombaları ellerinde patlatmak gerek.

en ıyısı hıc bulasmamak bu fıyatlardan mıllette kakalayamazlar anca cıft hanelere cıkıcak mıllet ondan sonra damlar

6.  Alıntı Originally Posted by tolga3838 Yazıyı Oku
    Arkadalar şu anda alim yapıp fiyatı artıranlar hissenin ederine göre almıyorlar.Bizim beklentimiz üzerine oynuyor alçaklar. Her zamanki gibi yaptılar.Yukselttiler ve yüksekten sat.aya başlayar.Halrn satışları bitmedi.Bu alçaklar her zaman bizim üzerimize oynuyorlar.Bunlara verilecek en iyi cevap bunlar hobi davranmak.Yani Cigercinin yaptığı gibi biraz yükselince ondalardan önce satmak.Cunku bunlar hisseyi taşımaya değil manipülasyona oynuyorlar.Mutlaka fiyatlar aşağılara gelecektir.Omlarin bu bombaları ellerinde patlatmak gerek.

Katılmıyorum görüşünüze; beklenti hepimizin beklentisi manüpülasyon yapmaya gücü yetecek yok hissemizde olsaydı çoktan olurdu bu.
    al sat kolay değil cesaret ister 6 aylık bilanço yolda olduğunu unutmamak lazım.

7. Sn ciğerci bey günlük alım satımda garanti akbank aselsan vs daha mantıklı değil mi?

Burada da olur mu olur ama tahta hacimsiz malum, direkt tahtanın yapıcıları ile karşılaşmak elinizdeki malın uçup gitmesine sebeb olmaz mı?

Yine de hisse sahibi sizsiniz dilediğinizi yaparsınız.

COR-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Valla ben at sinee gibi yapıştım, isterse 5 taban yapsın yada tavan satmayacağım... Al satı becerebilseydim başka olurdu, o konuda tırt ım, o yüzden ya herro ya merro inceldiği yerden kopar )) bi kaç sene beklemek lazım, öncelikle Allah sağlık sıhhat versin...

Sayfa 377/654 İlkİlk ... 277327367375376377378379387427477 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •