Sayfa 54/240 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon
Arama sonucu : 1938 madde; 425 - 432 arası.

Konu: ETYAT Euro Trend Yatırım Ortaklığı

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1.  Alıntı Originally Posted by bankacı44 Yazıyı Oku
    Portföy değeri 1,20 olan 0,85 lik hissede 4 milyon lot geri alım kararı alan yönetim kurulu neyi bekliyor.
    kim diyor p/d veya defter değeri 1.20 diye 0.72 kuruş arkadaşım

2.  Alıntı Originally Posted by muratkara Yazıyı Oku
    kim diyor p/d veya defter değeri 1.20 diye 0.72 kuruş arkadaşım
    23.600.000 öz sermayesi 20.000.000 ödenmiş sermayesi var.Her hafta açklanıyor portföy değeri.
    Bilmiyorsan araştır bak şirket haberlerine, yok bakmıyacaksın buraya yanlış yönlendirici yorum yapma.

3. Burada bekleyen arkadaşlar çaycı sizi dökmeden bu hisseleri hiç bir yere götürmez bu belki bir yıl belki üç yıl belkide beş yılda sürebilir ytd

GT-I8200Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Burgato Yazıyı Oku
    Burada bekleyen arkadaşlar çaycı sizi dökmeden bu hisseleri hiç bir yere götürmez bu belki bir yıl belki üç yıl belkide beş yılda sürebilir ytd

GT-I8200Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Evet bilmeden bir yorum daha SPK karar verdikten sonra Çaycı dediğiniz zat portföy değerinden çağrı yapmak zorunda.Çağrı fiyatıda yasal olarak portföy değeri olan 1,18 filan olmalı.

5. şırket aslanlar gıbı yönetılıyor hısse başı değer 1,19 , 3 aylık güzel kar geldı,borcu yok paramız sağlam,,nacızane beklentımızde var,,,sabrımızda var,,gerı gelırse bakarız ,,,yukselırse oynarız,,,,

Son 3 aylık nakit değişim tablosu :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. Arkadaslar ne olur bu kagit ya girdik kiyin kiyin geri gidiyor saka gibi maliyet yuksek varmi akilli uslu bilincli yorum yapacak

8. Yeni dusen haberi okuyan yorumlaryan varmi

Sayfa 54/240 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •