Sayfa 723/1000 İlkİlk ... 223623673713721722723724725733773823 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 5,777 - 5,784 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1. Dolarda Yukselis Kacinilmaz

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Doğrudur abi , bu yüzden bankadan başka hiçbir yerden döviz alamıyorum. Fiziki altın bile alamıyorum kuyumculardan illaki sertifikalı olmalı. Kuyumcular kartlarını imzalayıp veriyorlar da ki takar .
    Dün birileri döviz bürosuna 15 kilo altın getirdi bunu banka alıp cash dolar verebilir mi anında

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Doğrudur abi , bu yüzden bankadan başka hiçbir yerden döviz alamıyorum. Fiziki altın bile alamıyorum kuyumculardan illaki sertifikalı olmalı. Kuyumcular kartlarını imzalayıp veriyorlar da ki takar .
    Buyuk rakamli bir işlem icin sarrafa bir bankadan, Turkish gayme gelmişti bana verildi, ben de baska bankaya götürdüm, 1 tane banknot sahteydi...

Yani, her sey olabilir...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Bosporos ve PowerPC gelene kadar takılır gibi geliyor bana da sahi nerede onlar 10 tl olunca gelirler sanırım
    zamanında o kadar manipulasyon yapıp tablo terse dönünce başlıktan bir anda sessiz sedasız uzayanlar aynı nicklerle gelecek kadar yüzsüz değillerdir herhalde.. başka nicklerle gelirler büyük ihtimal.

4.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Buyuk rakamli bir işlem icin sarrafa bir bankadan, Turkish gayme gelmişti bana verildi, ben de baska bankaya götürdüm, 1 tane banknot sahteydi...

Güvendiğiniz yerden alın .

İki tane 40 senedir tanıdığımız dövizci var hep oradan işlem yaparız .

Sarraf vardı sağlam çok eski 80-100 milyon dolar altını çarpıp kaçtılar altın faizi veriyoruz diye alıp alıp sonra yokoldular adam 3 kuşak sarraftı

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Gecenlerde kapi kilidini degistirmem gerekti, anahtarciya gittim. Dedim kriz sizi cok etkilememistir herhalde

Adam olur mu dedi. Biz en cok cilingirden kazaniyoruz. Cilingir icinde insanlarin disari cikmasi lazim. Iste insanlar artik disari cikmiyor, bizde daha az cilingir yapiyoruz dedi

Herkesi irili ufakli bir sekilde etkiliyor.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu anlattığınız hangi ülke için geçerli; kraliçe mi reis mi ?

6.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Bu anlattığınız hangi ülke için geçerli; kraliçe mi reis mi ?
    Paranın yarısını AdWords alıyor kurtarmıyor diyorlar

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Dün birileri döviz bürosuna 15 kilo altın getirdi bunu banka alıp cash dolar verebilir mi anında

Veremez dostum. İstanbul rafinerinin eksperi gelmeli bankaya. Her şubeye gelmezler her gün gelmezler. Belli günlerde eksper gelir , senin altınını hesaplar şube ondan sonra teslim alıp hesabına yansıtır.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Doğrudur ATM den dahi bazan sahte para çıktığını duymuştum .

Sayfa 723/1000 İlkİlk ... 223623673713721722723724725733773823 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •