Sayfa 717/1000 İlkİlk ... 217617667707715716717718719727767817 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 5,729 - 5,736 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Seçimden sonra IMF ile anlaşılırsa kur ne olur?
    Öyle bişey olmaz hocam.
    O durumlar için daha çok yol var.
    Gerçi olmaz denen herşey oluyor ama genede zor bence, devalü olmadan olmaz

2.  Alıntı Originally Posted by mdemir Yazıyı Oku
    kuzey kore böyle bir şey yapıyorsa bunu kendi teknolojisiyle yapıyor olamaz. çin el altından yardım edip bu işi orada yaptırıp kendisi de komisyon alıyordur...
    Bir de şu var. Bu para mevzuları siyasetin de üstündedir. O yüzden bu sadece bir rivayet te olabilir. Zira para ve onunla ilgili sistemi tehdit eden büyük çapta bir düzenbazlık söz konusu olunca kim olursa olsun hiç kimseye siyasetteki kadar uzun süre katlanmazlar.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Abi bunu nasıl dersin ya. Hem anlaşırız hem de şimdi anlaşılmasın diyenleri vatan haini ilan eder tvlerde rezil ederiz, yeter ki öyle icap etsin.
    ımf sayesinde gelenler ımf yüzünden gider
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Üniversitesi bölgesi olduğu için çok fazla gencin bulunduğu semtimizde bir tane terzi vardı. Bu terzi doğru düzgün dükkan bile açamazdı, canı sıkıldı mı kapatır giderdi boş dükkanı. İçinde bir şey yoktu zaten .
    Geçen gün bir ara işim düştü uğradım, adam şuan iki tane işçi çalıştıriyor, dükkanın her yerine ekstra raflar yaptırmış, hepsi poşetlerle çantalarla dolmuş, adam sadece tamirat yapıyor. Semtte de terzi sayımız 4 e çıkmış.

Kriz gençleri sağlam vuruyor galiba. Geçen de haber vardı bilmem kaç yüz bin üniversite öğrencisi okulu bırakmış.

Terzilik, köşkerlik v.s. yine gözde meslekler olacak galiba.

Ekonomik krizlerin göstergesi olarak berber, suç oranı ve hayat kadını endeksleri vardı terzi endeksi de benden dünya ekonomisine hediye olsun .
    Gecenlerde kapi kilidini degistirmem gerekti, anahtarciya gittim. Dedim kriz sizi cok etkilememistir herhalde

Adam olur mu dedi. Biz en cok cilingirden kazaniyoruz. Cilingir icinde insanlarin disari cikmasi lazim. Iste insanlar artik disari cikmiyor, bizde daha az cilingir yapiyoruz dedi

Herkesi irili ufakli bir sekilde etkiliyor.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Dolarda Yukselis Kacinilmaz

Bosporos ve PowerPC gelene kadar takılır gibi geliyor bana da sahi nerede onlar 10 tl olunca gelirler sanırım

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Hala slogan hala slogan . Tamam olacak olacak da nasil olacak onu anlat bana .
    Böyle sorular sormayın ama

https://www.youtube.com/watch?v=wcqUp5nUkCo

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ımf anlaşması hiç aklınıza gelmesin mümkün değil
    DTH el konmasi daha mumkun, o raddeye geldiler!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Bence imf ye gider ve bunu da halka cok guzel pazarlar.

Baska bir caresi oldugunu dusunmuyorum. Onunde ki 4 seneyi ekonomik sarsintilarla gecirmek istemez diye dusunuyorum

Bu kez muhalifler degil, yandaslar sokaklara cikar. Ben elimi bile kipratmam

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 717/1000 İlkİlk ... 217617667707715716717718719727767817 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •