Sayfa 27/1000 İlkİlk ... 1725262728293777127527 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 209 - 216 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1. Bi de o konvoya 2 kere rastgeldim ben yolda arabamla giderken...Önde yol açan polisler nerdeyse öldüreceklerdi beni yoldan çekilmem için el kol hareketlerini bi görseniz...Allah sizi bildiği gibi yapsın dedim içimden...Başka bişey gelmedi elimden...

Başka ülkede olsa bisikletle dolaşıp sohbet ederler başbakanlar, cb ları halkın içinde gezip...Bizimkilerin ısrafına ve şatafatına ve en önemlisi halka saygısızlığına bak...

*merkez bankası tl depo karşılığı döviz depo ihalesinde teklif tutarı 2 milyar 106 milyon dolar (gerçekleşme 500 milyon dolar)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Yahu Ersoydelta...

Sen neymişsin be abi...

Yok yok...

Bu kadar mı olur?

Din sende, iman sende, akıl sende, planlama üretim sende, öngörü tahmin sende, ekonomi ve teknoloji sende.

Tanımıyordum. Çok etkilendim çok...

4. Gençler şu ankete bir el atalım yaww...
    Hadi bir zahmet...
    Hem oy vermek vatandaşlık görevidir....

http://www.hisse.net/topluluk/showth...84#post3155284

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

5. Fed zipirlarinin tl yi tum kurtarma çabalarına rest dolar long az secime kdr gideriz dolar longla

*merkez bankası brüt döviz rezervi 8 şubat itibarıyla 78,38 milyar dolar oldu(önceki $77,06mlr)

*merkez bankası toplam rezervi 8 şubat itibarıyla 98,83 milyar dolar oldu(önceki $97,63mlr)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7.  Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Gençler şu ankete bir el atalım yaww...
    Hadi bir zahmet...
    Hem oy vermek vatandaşlık görevidir....

http://www.hisse.net/topluluk/showth...84#post3155284

saygılar/başarılar
    Sandık nerde bulamıyorum...!!

merkez bankası brüt döviz rezervi 8 şubat itibarıyla 78,38 milyar dolar oldu(önceki $77,06mlr)
    hem mevduat hem mb rezervleri artıyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 27/1000 İlkİlk ... 1725262728293777127527 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •