Sayfa 441/1000 İlkİlk ... 341391431439440441442443451491541941 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 3,521 - 3,528 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,679
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Dolar/TL 5.3241
    5.31........
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Dolar/TL 5.3055

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,449
    Dolar/TL 5.3055
    Eyvah eyvah
    Hiç bir şey göründüğü gibi değildir...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,207
    cuma vakti dolarese bakıp seçim sonucunu anlarız
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Euro/TL < 6

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,461
    Dolar/TL 5.3454
    İyi bastılar aşağıya,öyleya seçim arefesindeyiz,sanırım zulalarını ortaya iyi dökmüşler gibi,bu gibi oyunlara kanan aptallaştırılmış halk günü birlik yaşayıp ve geleceğini göremediğinden buna layık !!!...Varoşluk Osmanlıdan gelmektedir,Osmanlı ve çevresi kale içinde saraylarda yaşarken,göçebe halkta belki bizede düşer diye kale dışında döküntüler içinde yaşamaktadır,Osmanlı içinden işine gelenleri kale içine alıp çeşitli işlerde kullanırdı...Burada değindiğim konu,kendi içlerinden çıkmış bir devlet büyüğü onlar için çok önemlidir,belki bizde böyle oluruz özlemiylen,ileride olacakları bilemediklerinden devamlı seçici olur,işin özü eğitim,Atatürk o yüzden eğitime bilime çok önem vermiştir bu kitlenin gözünü açmak için,ama ne yazıkki çoğul partili sisteme geçiş yaptık ölümünden sonra,işte oda bizim sonumuzu hazırladı Mendereslen,Atatürkte biliyordu bunları,ama halk tam eğitimli değildi,daha süresi vardı,ne yazıkki ömrü yetmedi...ülke 1950 yılından beri gerçek çizgisinden çıkmış olup ülke 70 seneye yakın dalgaların içinde çalkalanıp durmaktadır,ama en fazlada son 17 sene içinde böyle olmamıştı,yani böyle bir halkın vatana faydası yoktur,taki ne zaman gerçek adil bir lider gelirse belki !!!

Mısır : İsrail tüm arabuluculuğu reddetti. Gazze'ye büyük çaplı bir operasyona hazırlanıyor

Mısır : İsrail tüm arabuluculuğu reddetti. Gazze'ye büyük çaplı bir operasyona hazırlanıyor
    Biz ne gune duruyoruz, varir hallederiz evelallah...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 441/1000 İlkİlk ... 341391431439440441442443451491541941 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •