Sayfa 529/1000 İlkİlk ... 29429479519527528529530531539579629 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 4,225 - 4,232 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

Merak Akşener Halk TV’de

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bir rahatladim ki, ayran icip aHaber seyretmis kadar oldum...
    ben ahaberi direk alıyorum etkisini hemen gösteriyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Binali Yıldırım: 'YSK aday seçilse de mazbatasını vermeyebilir '

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Venezuela’da kendisini geçici devlet başkanı ilan eden eden Juan Guiado, 15 yıl boyunca kamu görevinde bulunmaktan men edildi.

Liberal Demokrat Parti, 31 Mart seçimlerinde muhalefet adaylarını destekleyeceklerini açıkladı.

AK Parti Denizli Milletvekili : Depremle sarsılan Acıpayam ilçesinin "Afet Bölgesi" ilan edilmesine yönelik çalışmalarımiz sürüyor

7.  Alıntı Originally Posted by anti panik Yazıyı Oku
    Diyetisyen tek tek hafta boyu yediklerimi sorguladı. Sorun kavrularak yapılan ağır yağlı pilavlar ve kızartılarak yapılan tüm yemekler dedi.
    Günde bir bardak kefir ilave ettik menüye. Evde pilav serbest. Dışarda yenen tüm pilav ve kızartılmış yemekler (schnitzel, kadınbudu köfte, ciğer tava vb her türlü içinde tava geçenler, patates cips vs..vs.) yassahhh.!!!
    Ben evimde kızartmaya karşı savaş açtım kendimden başka kimseyi ikna edemedim..
    Kızartma sağlam düşman, yenebilene helal ossun...

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Venezuela’da kendisini geçici devlet başkanı ilan eden eden Juan Guiado, 15 yıl boyunca kamu görevinde bulunmaktan men edildi.
    neden ÖMÜR BOYU DEĞİL
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Sayfa 529/1000 İlkİlk ... 29429479519527528529530531539579629 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •