Sayfa 62/1000 İlkİlk ... 1252606162636472112162562 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 489 - 496 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

Alıntı Originally Posted by uzay44 Yazıyı Oku
    Başkanım zaten 1 adet üretilmiş ve satılmış.
    1 tanemiymiş bende sürekli üretiyorlar sandım
    1 tane ise ağaoğlu bi açıklama yaptı mı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Yurdumuzda yarından itibaren önümüzdeki 4 gün boyunca yağış beklenmiyor. Ülkemizin batı bölgelerinden başlamak üzere mevsime göre sıcak bir havanın etkisi altına girmesi bekleniyor. Hava sıcaklıklarının yarın (Cuma) ve hafta sonu hissedilir derecede artacağı, yurdun güneyinde mevsim normallerinin 2-4 derece, kuzey ve iç kesimlerinde ise normallerinin 5-9 derece üzerinde seyredeceği tahmin ediliyor.

Marmara ve Ege’nin yarından, diğer bölgelerimizin ise hafta sonundan itibaren mevsime göre sıcak havadan etkilenmesi beklenirken, günün en yüksek sıcaklıklarının Ankara ve İstanbul’da 18, Edirne, Bursa, Manisa ve İzmir’de 22, Antalya, Adana, Samsun ve Trabzon’da 20, Diyarbakır’da 19, Malatya ve Bolu’da 17, Kars ve Erzurum’da 7 dereceye kadar çıkacağı tahmin ediliyor

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum imzasıyla yayımlanan, belediyelerin 7 gün 24 saat esasına göre hizmet vermesine ilişkin genelge 81 ile gönderildi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

*tcmb: Toplam kredi hacmi, 2 trilyon 325,9 milyar tl (önceki 2,309t )

*tcmb: Mali olmayan kesime verilen krediler, 2 trilyon 265,1 milyar tl (önceki 2,251t )

*tcmb: Mali kesime verilen krediler, 60,8 milyar tl (önceki 57,5mlr)

*tcmb: Tasfiye olunacak alacaklar, 103,6 milyar tl (önceki 101,2mlr)

*tcmb: Krediler özel karşılıkları, 82,0 milyar tl (önceki 81,1mlr)

*tcmb: Mevduat bankaları tüketici kredileri, 860,4 milyar tl (önceki 855,7mlr)

*tcmb: Mevduat bankaları tüketici taşıt kredileri, 171,3 milyar tl (önceki 171,7mlr)

*tcmb: Mevduat bankaları kredi kartları, 350,1 milyar tl (önceki 346,5mlr)

*tcmb: Mevduat bankaları taksitli kredi kartları, 131,3 milyar tl (önceki 130,3mlr)

*tcmb: Mevduat bankaları tasfiye olunacak tüketici kredileri, 12,1 milyar tl (önceki 12,0mlr)

*tcmb: Mevduat bankaları tasfiye olunacak taksitli ticari krediler, 25,4 milyar tl (önceki 25,0mlr)

*tcmb: Bankalardaki yabancı para mevduatı, 1 trilyon 11,9 milyar tl (önceki 1,5t )

Sayfa 62/1000 İlkİlk ... 1252606162636472112162562 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •