Sayfa 756/1000 İlkİlk ... 256656706746754755756757758766806856 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 6,041 - 6,048 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    CHP nin Leh’ine çıkan sonuç kaç sn MedwiG

O konuda bir şey dememiş sanırım , geçen bu haber bu şekilde..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

akepe den böyle laflara inanmayın...

reyizzz bütün bu heriflere güzellik düşünecek...dötü kurtarmak için yapıyorlar
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

ÜSKÜDAR'DAN AKP'YE KÖTÜ SÜRPRİZ!

Sandık sonuçlarını takip eden avukatlardan alınan bilgilere göre, Üsküdar’daki yeniden sayımda AKP’ye büyük bir sürpriz çıktı. İkinci kurul tarafından incelenmesi yapılan tutanaklarda Ekrem İmamoğlu’na 433 eksik oy yazıldığı, AKP’nin adayı Binali Yıldırım’a ise 442 fazla oy eklendiği tespit edildi.Durumun sandık görevlileri tarafından derhal tutanak altına alındığı ve toplamda 875 oyun Ekrem İmamoğlu’na geçtiği ifade edildi.

Beklemedikleri bir sürprizle karşılaşan AKP cephesi İl Seçim Kurulun’a giderek sonuca itiraz etti. Yeniden sayım yapılıp yapılmayacağına İl Seçim Kurulu karar verecek. Kaynak: Üsküdar’da sayım bitti sandıktan AKP'ye kötü sürpriz çıktı!
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    ÜSKÜDAR'DAN AKP'YE KÖTÜ SÜRPRİZ!

Sandık sonuçlarını takip eden avukatlardan alınan bilgilere göre, Üsküdar’daki yeniden sayımda AKP’ye büyük bir sürpriz çıktı. İkinci kurul tarafından incelenmesi yapılan tutanaklarda Ekrem İmamoğlu’na 433 eksik oy yazıldığı, AKP’nin adayı Binali Yıldırım’a ise 442 fazla oy eklendiği tespit edildi.Durumun sandık görevlileri tarafından derhal tutanak altına alındığı ve toplamda 875 oyun Ekrem İmamoğlu’na geçtiği ifade edildi.

Beklemedikleri bir sürprizle karşılaşan AKP cephesi İl Seçim Kurulun’a giderek sonuca itiraz etti. Yeniden sayım yapılıp yapılmayacağına İl Seçim Kurulu karar verecek. Kaynak: Üsküdar’da sayım bitti sandıktan AKP'ye kötü sürpriz çıktı!
    Bu sayımı alaman yada Japon yapsın aynen bu neticelerin çöğalarak çıkacağı kanısındayım.

Çalan akp hiç eden akp çıkacaktır açık ve net
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Yalnız bildiğim halde böyle olacağını koca koca oğlanlar adamlar televizyonlara çıkıp bu açıklamaları yapınca.

İçimde öfkem artıyor yahu.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

ÜZÜNTÜM Büyük

Dışarda kabile devleti konumunda değerlendiril olduk artık.

Dubaide biraderin arkadaşı var neticelerde niye böyle itirazlar oldu ne zaman biter diye soruyor.

Bilemiyorum lakin seçimi tekrar yaptırabilirler dedim.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Abd işsizlik maaşı başvuruları 30 mart haftasında 202 bin oldu, beklenti 215 bin
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 756/1000 İlkİlk ... 256656706746754755756757758766806856 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •