Sayfa 787/1000 İlkİlk ... 287687737777785786787788789797837887 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 6,289 - 6,296 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Neyse kendi dingilip gidecek zaten, teklemeye basladi!
    Gene mi tekledi seside çıkmıyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,795
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Gene mi tekledi seside çıkmıyor
    Sanmam, eskiyi yazıyor. Demaks veya amnazi durumları. Dikizliyordur, çaktırmadan.

Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Sanmam, eskiyi yazıyor. Demaks veya amnazi durumları. Dikizliyordur, çaktırmadan.
    Ne eskisi yahu, kac aylik mevzudan bahsediyoruz?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

CHP’nin açıklaması :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    CHP’nin açıklaması :

Hala aklım almıyor.. Bu oylar sayılırken sandık başında akp'nin mhp'nin sandık görevlileri, müşahitleri yok muydu da, geçerli oylar geçersiz sayıldı..

6.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Hala aklım almıyor.. Bu oylar sayılırken sandık başında akp'nin mhp'nin sandık görevlileri, müşahitleri yok muydu da, geçerli oylar geçersiz sayıldı..
    Vardı ve kuralların hepsi görevlilere tebliğ edildi. Ona göre yapıldı. Şimdi maç bitti kural değişti.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by ramsesturk Yazıyı Oku
    Vardı ve kuralların hepsi görevlilere tebliğ edildi. Ona göre yapıldı. Şimdi maç bitti kural değişti.
    Geçersiz oyları yeniden sayınca geçerli oy çıkıyorsa, geçerli oyları sayınca da geçersiz oy çıkması gerekmez mi.. ?

Mantıken yani..

8.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Ben şöyle algiliyorum, belki bir bakış açısı getirir.
    Bu seçimlerde muhtar adayları sandık görevlilerini sabahtan akşama kadar sürekli meşgul ederek kimi zaman tahrik ederek aşırı yoruyor. Buna müşavirler de dahil. Mevzu oy kullanan seçmenlerin bilinç düzeyine göre oy kullanılamaz değişiyor. Örneğin ambleme mühürü basan çok oluyor. Bunu da genellikle bilinç düzeyi düşük seçmenler yapıyor. Mühür de eğer çok belli değilse okumakta güçlük çekilebilir. Hele ki sandık görevlilerinin sabah 6-7 den akşam 17.00 e kadar seçmenlerle ve muhtar adayları ile mücadelesi sonucu yorgun düşmesini de eklersek sayım esnasında da musahitlerin çekişmesi de eklenince sayım sırasında gözden kacmalar bu seçimde çok olur. Gözden kaçan oylar da genellikle yuvarlak kutucuk disana ve ambleme basılan oylar neden olabilir. Sonuçta üç yüz küsur oydan bu kadar oy çıkması çok da afaki olmaz. Musahitler birbirleri ile didismekten kaçırır sandık görevlileri yorgunluk ve stresten kacirabilir. Bu doğaldır. Ama kanun açık iken sonra kafasına göre YSK karar değiştirmesi güven ve huzur ortamını ciddi zedelememesi gibi bir durum olmaz. Kişiye veya zümreye göre karar aldığı algılanır ve tarafsızlığı ciddi manada zedelenir kamuoyu önünde. Benim fikrim sayım sonucu etkilemeyecek. Buradaki herkes bunun farkında
    Neyse bence durum basitçe böyle bir şey planlı diye düşünüyorum. Belki de yaniliyorum. Bilemem,

Sent from my MI 6 using Tapatalk
    Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

Sayfa 787/1000 İlkİlk ... 287687737777785786787788789797837887 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •