Sayfa 986/1000 İlkİlk ... 486886936976984985986987988996 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 7,881 - 7,888 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

1. Bu 7 in özel gizemli anlamı ne oluyor acaba

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Milliyet : AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz: "YSK, cumartesi ya da pazartesi belgeleri görüşmeye başlayacak bilgisi var. YSK önce delillere bakacak. Eklere bakacak. FETÖ'nün de bu işin içinde olduğundan emin olacağım belgeler elimde var. Ayrıca bu işin içinde bir gruptan daha bahsetmek istiyorum. Oy ve Ötesi diye bir yapı vardı. Bu seçimde neden hiç sesleri çıkmadı? Merak ediyorum. Oy ve Ötesi her seçimde basbas bağırırken bu seçimde isimleri neden hiç duyulmadı? Soruyorum.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    İspark çalışanının yaptığı paylaşımla ilgili İspark'dan gelen açıklama ..

Müdürleri var bir de , o konuda ne yapacaklar acaba?
    Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

4.  Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    İnsanları sınıf lamanızı kınıyorum. Onun bile bir asaleti vardır, bazıları doğma büyümedir, bazıları sonradan olma.
    Kime dediniz bana mı .

Örnekten bahsettim ben sadece

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    İspark çalışanının yaptığı paylaşımla ilgili İspark'dan gelen açıklama ..

Paylaştığı babasının parasimiymis, o fotografi yağmacı eşkiya gibi göstermenin nesi sorusturulacakmis?

Arti Tekirdağdaki yazlığı, otopark bekçiliği maaşı ilemi yapmış?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6. ABD'den tüm ülkelere çağrı: Rus uçaklarının Venezüella'ya uçmasını engelleyin

ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Morgan Ortagus, Washington'un tüm ülkelere Rus uçaklarının Venezüella'ya uçmasını engelleme çağrısı yaptığını açıkladı.

...

Twitter hesabından bir açıklama yapan Ortagus, "Rus uçaklarına Venezüella'daki eski acımasız yönetime tedarikte bulunmak için kendi hava sahasını kullanma izni vermeyi reddettiği için Malta hükümetini alkışlıyoruz. Tüm ülkeleri Kremlin'in diktatör Maduro'ya desteğini durdurmak için Malta örneğini izlemeye çağırıyoruz" ifadelerini kullandı.

https://tr.sputniknews.com/abd/20190...ni-engelleyin/

7.  Alıntı Originally Posted by MKA55 Yazıyı Oku
    ABD'den tüm ülkelere çağrı: Rus uçaklarının Venezüella'ya uçmasını engelleyin

ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Morgan Ortagus, Washington'un tüm ülkelere Rus uçaklarının Venezüella'ya uçmasını engelleme çağrısı yaptığını açıkladı.

...

Twitter hesabından bir açıklama yapan Ortagus, "Rus uçaklarına Venezüella'daki eski acımasız yönetime tedarikte bulunmak için kendi hava sahasını kullanma izni vermeyi reddettiği için Malta hükümetini alkışlıyoruz. Tüm ülkeleri Kremlin'in diktatör Maduro'ya desteğini durdurmak için Malta örneğini izlemeye çağırıyoruz" ifadelerini kullandı.

https://tr.sputniknews.com/abd/20190...ni-engelleyin/
    Bu haberden bile sayın CB’nin diktatör olmadığını ispatlıyor. Diktatör olsaydı eğer, sayın Putin ona da tıpkı Maduro gibi destek olurdu... Laaannn... !!!!!! Ne dedim lan ben?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,804
     Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Kime dediniz bana mı .

Örnekten bahsettim ben sadece

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir
    olur mu ? . ne diyenlere.

Sayfa 986/1000 İlkİlk ... 486886936976984985986987988996 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •