Sayfa 483/1000 İlkİlk ... 383433473481482483484485493533583983 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 3,857 - 3,864 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

*tcmb, swap piyasasında satış sınırını yüzde 20'den yüzde 30'a çıkardı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Güven: "Vatandaş, tüm sandıkların ıslak imzalı sayım döküm cetvelini görme imkanına sahip. Seçimin en önemli güvenlik kodlarından biri de bu."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Oyak Yatırım Menkul Değerler ( http://www.oyakyatirim.com.tr )
    Tarafından Hazırlanan Analiz:
    "Londra piyasasındaki hafta başında başlayan TL sıkışıklığı , gecelik TL borçlanma maliyetinin günden güne artarak 1,000 seviyesinin üzerine çıkmasına neden oldu. TL yaratmak için düşüşe geçen Dolar/TL,
    5,30 seviyesinin altını test etti. Ancak diğer TL varlıklarda satış baskısı oluştu. Hisse senedi fiyatları sert düşüş yaşarken tahvil ve eurobond faizleri de yükseldi. Beş yıllık ülke risk primimiz 450'ye tırmandı. Günün en düşük seviyesini sabah saatlerinde gören Dolar/TL gün içerisinde dalgalı seyir izleyerek 5,46'ya kadar yükseldi. TL,
    Cuma gününe göre % 5,8 değer kazanırken bir önceki güne göre %2,2 değer kaybetti. On ve iki yıllık gösterge tahvil bileşiğinde dünden bugüne yaklaşık 100 baz puanlık yükseliş yaşandı. Gösterge bileşikler günü sırasıyla % 18,21 ve % 20,44 seviyesinden tamamladı.
    ABD tarafında iki yıllık tahvil getirisinin on yıllık hazine tahvil getirisinin üzerine çıkmasıyla getiri eğrisinin tersine döndüğü gözlemleniyor. Bu durumun bir resesyon işareti olabileceği konusundaki yarattığı endişelerle dolar endeksi üstüste üçüncü gününde değer kaybetti. ABD on yıllık tahvil getirisi son 15 ayın en düşük seviyelerinde seyrediyor.
    İki yıllık gösterge tahvilin % 20,00 - % 21,50 bileşik , on yıllık tahvilin ise % 17,50 - % 18,75 bileşik bandında hareket etmesini bekliyoruz."

https://www.oyakyatirim.com.tr/Repor...en28032019.pdf
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

YSK Başkanı Güven: "Bugüne kadarki seçimlerle ilgili mükerrer seçmen, mükerrer oy kullanma, fazladan oy kullanma diye bir itiraz gelmedi."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

blombergde euro 6.29
    investingde 6.14
    investingden alıp blombergten satmak mümkünmü

Adana'da 5 dil bilen bilgisayar yazılımcısı Gökhan K.'nin (33) evinin balkonuna 30 bin lira harcayarak uyuşturucu serası kurduğu belirlendi. Gökhan K., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

7.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Adana'da 5 dil bilen bilgisayar yazılımcısı Gökhan K.'nin (33) evinin balkonuna 30 bin lira harcayarak uyuşturucu serası kurduğu belirlendi. Gökhan K., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Breaking bad izlemiş.

Hisse konusunda kesinlikle ytd. Kendi kararınızı kendiniz verin. Kendi paranızı kendiniz harcayıp mutlu olun.

Euro 6,3085%3,53

Sayfa 483/1000 İlkİlk ... 383433473481482483484485493533583983 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •