Sayfa 10/817 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 73 - 80 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

YKBNK günlük takas
    https://resmim.net/f/Yo3Hmg.png

Yapı kredi yönetim kurulu başkanlığı yıldırım ali koç seçildi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. YKBNK satis icin surec basladi. Bence Koc bankaciliktan cikacak.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Yapı kredi yönetim kurulu başkanlığı yıldırım ali koç seçildi
    Ferit Şahenk'i getirselerdi... ))

5.  Alıntı Originally Posted by alisutcu Yazıyı Oku
    YKBNK satis icin surec basladi. Bence Koc bankaciliktan cikacak.
    Neye göre ve neden çıksın sizce? Bir duyumunuz mu var??

6. hatta italyan ortak ayağımızda pranga demişti Mustafa Koç, yani italyan ortaktan kurtulmak istiyorlardı, italyanlarda ısrarla satmak istemiyor yapı krediyi, polonya ukrayna finlandiyadaki bankalarını sattılar ama yapı krediyi satmayız diye tutturdular, en büyük potansiyeli türkiyede gördükleri için

7.  Alıntı Originally Posted by mert.kazak Yazıyı Oku
    hatta italyan ortak ayağımızda pranga demişti Mustafa Koç, yani italyan ortaktan kurtulmak istiyorlardı, italyanlarda ısrarla satmak istemiyor yapı krediyi, polonya ukrayna finlandiyadaki bankalarını sattılar ama yapı krediyi satmayız diye tutturdular, en büyük potansiyeli türkiyede gördükleri için
    İtalyan'lar satmak istemeyebilir, normaldir... NBG'de Finansbank'ı satmak istemiyordu, kastıkça kastı en sonunda mecbur kaldı sattı... Italyan bankaları zaten batık, zoraki yüzdürülüyor. (2016 yılı 12 Milyar euro zarar acıkladı) Ama bunun böyle devam etmeycegi aşikar, öyle veya böyle satacaklar... yönetim kurulu başkanlığına Ali Koç geldiyse bu pozitif bir gelişme... Koç Holding yıllarca İşBank ile çalıştı, sonra 90'larda Koç Bank'ı kurdu ( Kendi finansmanlarını daha ucuza getirmek için). Baktılar bu işte kar var, Yapıkredi'yi de satın aldılar.
    Şimdi Koç Holding'in 2016 yılı konsolide karı 5,3 MilyarTL, Yapıkredi tek basına 2,9MilyarTL kar... Neden bankayı satsın ?

8. Siz mal alip satma mantigini anlamamissiniz. Cevap aslinda sorunuzun icinde. Neden aldigini dusunun, neden satacagini anlarsiniz. Duyumum falan yok. Sadece gozlem.

Sayfa 10/817 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •