Sayfa 357/817 İlkİlk ... 257307347355356357358359367407457 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 2,849 - 2,856 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1.  Alıntı Originally Posted by drozaksoy Yazıyı Oku
    kurt içerden diyorsunuz.için için kemirmeye devam ediyorlar demek.%83 yetmiyor demek ki.hepsini alırım diyor bu fiyattan.bizde hisselerine sahip çıkarlar diye bekliyoruz.
    Cepten bağlandım müsait birara atarım

2. len tahta yapıcı şu 30---31 uzaklaş şeytan dürtüyo

3. 500 yaparım bu gün yarin

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,922
    Bu yabancı fon ve yatırım bankaları bir ülkede esip gürleme yaptıklarında en son Yunanistan, brezilya , Arjantin de oldu
    notlar açıklamalar peşin sıra gelir
    hergün bir şey açıklanırdı
    bizde o paketi kullanıyoruz şimdik
    yalnız aramızda bariz bir kalite farkı bunlarla saydığım ülkelerin hepsi bizim yanımızda kabile kalır
    yüzölçüme takılmayın halklar tembel üretim sıfır.
    bunların hepsi Hristiyan topluluk olduğundan kurtarıldılar
    Bizde o toplulukları koruyacak kobay fare olduğumuz için bize iki aydır para enjekte ediliyor
    her zamanki gibi köşeye kadar getir geri çek devam et taktiği

şuan örtülü imf programı uygulanıyor.
    bu programın bir yerinden sonra cari açık düşüşünü eflasyon ve faiz düşüşü alacak
    oda paralar yola çıktığı zaman
    tahmnim 2019 marta kadar gemi bu şekilde yüzdürülür seneye bu vakitler artık nereyi altlarda görmüşsek ordan yukarı trend başlar.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

5. Ya arkadaşlar, daha düşsün de alalım geyiğini bırakın lütfen. Çok ucuz olduğuna inaıyorsanız zaten almışsınızdır. Ben öyle yaptım. Dolayısıyla artık lütfen düşmesin çıksın.

Çok nazlanıyorsun ama teknik olarak buralardan artık yukarı bekliyorum.

Bankacılık kötü sektör çok kötü dene dene zaten satıldı hepsi fiyatlara. Mevcut piyasa değeri ve rasyolar anlamsız.

Ancak bir türlü bu batık krediler neden ise bilançolarda görülmüyor. İşler devam ediyor bir şekilde gemi yürüyor.

https://i.hizliresim.com/alqgYR.png

6. Bakın ciddi fiyat hareketleri öncesinde hacim olur hisselerde.

Bunda da yıllardır olmayan hacimler oluştu. Bir yöne hareket olacak.

Malum fiyatlamalar göz önüne alınır ise ben yukarı hareket bekliyorum ama 1 ay ama 3 yıl içinde.

Geçmişe bakın 2002 ve 2004 sonu olmuş bu kadar hacim daha önce ve sonrasına bakın.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,922
    tahta yapıcı burada 2.30 larda bedelli vakti ciddi olmasa da tahtayı bozacak şekilde mal kaybetti
    zaten toplamak isteyenler orda takozu koymuş oldular klasiko bu numarayı yediler.

piyasa bir dalga daha aşağı yapınca milleti dökmek isterken daha da ciddi büyük yerli gruplara mal verdi
    baktı olmuyor bir daha aşağı denedi
    ondan sonra lazard ki grafiklerde var 20 yılın döviz bazlı dibine 230 milyon lot mal döşedi
    ardından piyasalarda bozuluş bekliyorlar ki abd cephesinde işler değişti piyasaya alım dolara satış geldi burda terse düştü senaryoları.

ama oyun anlayışını bozmadılar .

tahta üç kademe bile gevşetilmedi
    derken piyasaya ucuz kalanlarda burdan mal aldı
    yetmedi batık krediler haberleri sendikasyon döndüremez denildi
    eurobondların prim yapması yanında sendikasyon yenilemleri başarılı libor oranları ile yenilendi
    üstüne yabancı sat raporları gelmeye başlandı
    üstüne msci dan çıkışı borazanlarla yayını

neyse ki bu saydığım herşey akinonya için al kuralı ise yabancı satışını karşılayanlar içinde aynı heralde yoksa dağılan mal 400 milyon lot civarı. yarım milyar tl neyseki 100 milyon usd adamlar için sadece çerez parası.

piyasa ile inatlaşan devlerin hazin sonlarını duyduk yıllarca şimdik te izliyoruz.
    tek sevindiğim şey koca 70 yıllık köklü bir banka tahtada yaşananlar için hiçbir şey yapmıyor olması ekmeğimize yağ sürüyor ucuz ucuz topluyoruz.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

8. koça yakışmıyor bu dümenler onlarıda bozmuşlar nese asil azmaz bal kokmaz derler

Sayfa 357/817 İlkİlk ... 257307347355356357358359367407457 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •