Sayfa 9/817 İlkİlk ... 78910111959109509 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 65 - 72 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

23 Mart ilk 5 aracı kurum bazında net para çıkışı olan hisseler :

Ykbnk:

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. *goldman sachs, ykb için hedef fiyatını 3,0 tl'den 3,30 tl'ye yükseltti, tavsiyesi 'sat'
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

3. Ykbnk halka acikligi dusuk ama likiditesi cok cok daha dusuk yani KY toplam 1-2M hisse alsa resmen dokturmeye calisiyorlar. Koskoca borsada buyuk hisselerde bile bu yapilabiliyorsa C ve D tipi kagitlarda yapilanlar az bile.
    Sahsi fikrim, borsada %50 altinda halka acikliga izin verilmemesi ve kesinlikle imtiyazli hisse olmamasi. Eline 5-10M dolar geciren Garanti gibi 5-10 hisse disindakilerde at oynatabiliyor.

ak yatırım, yapı kredi'nin notunu 'endekse paralel getiri'den 'nötr'e düşürdü, hedef fiyat 4,20 tl
    YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgisi ve yorumlar Kişiseldir. Yatırım Tavsiyesi Değildir...

27 Mart ilk 5 aracı kurum bazında net para çıkışı olan hisseler

Ykbnk

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

6. temettü açıklamadı sanırım bilen varmı

7. neden bu kadar sıkıştık ? nedeni italya bankacılık krizi , unicredit olabilir mi?

teşekkürler

29 Mart ilk 5 aracı kurum bazında net para çıkışı olan hisseler :
    Ykbnk

Sayfa 9/817 İlkİlk ... 78910111959109509 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •