Alıntı Originally Posted by Timsah41 Yazıyı Oku
Cimsa yerine neden akcansa yada nuhcm? Cimsa çok ucuz gözüküyor. Bilmedigimden soruyorum.
bende pek bilmiyorum sadece akçansa ve nuhcm istanbulun doğu yakasında ve batı yakasında 2 şirket akçansa için şunu diyebilirim kanal istanbul projesinin dibinde üretim tesisleri ve ayrıca yeni yapılan köprüler otoyollar vs vs çeşitli özelliklerde çimento üretimi var
nuhcm ise sanayi bölgelerinin dibi körfezde ankara istanbul kocaeli sakarya yolunun üzerinde gelip gittikçe görüyorum liman avantajı ile gider kısmında diğerlerine nazaran artıda... çimsa ise akçansaya nazaran bu yıl ki hasılatı az ve finansman gideri yemiş bitirmiş karını... tamamen bu düşünceler teknik ten falan anlamam neye göre ucuz neye göre pahalı bilemem bi ara fiyatı 14-15 lerden 7 lere gelmesi çok ucuzladığı anlamınamı gelir orasını teknikçi arkadaşlar daha bilir. ben bir şirketi alırken önce bilançosuna bakarım ardından şirketin internet sitesine girerim ne yer ne içer bu şirket ne iş yapar ne alır ne satar projeleri neler faaliyet raporlarına bakarım... ardından temettü önemlidir benim için verimi nasıl... ardından fiyatı nereden nereye gelmiş en son ona bakarım YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. SAYGILAR