Sayfa 23/290 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon
Arama sonucu : 2315 madde; 177 - 184 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1.  Alıntı Originally Posted by para Yazıyı Oku
    1 bedelli 2 bedelsiz diyerek 10 liradan bile milleti hisseye çektiler kimse çıkamadı en ucuz herkeste 6 liradan hisse var şimdi işler kötü 2 bedelli açıklamadan önce bir yığın 5.5 dan hisseleri yık bedelli parasını al 1 liraya yerine koy bu dolandırıcılıktır sonra da bugün cuma hayde CUMAYA Allah kabul etsin ne demişler imam osurursa cemahat sıçar.
    Çok uzun uzun yazmayayım zaten önceki 1-2 yazımda sakın almayın diye yazdım insanlara. İnşallah dinleyen olmuştur.
    Dolandırıcılık ahlaksız ********lik hepsini tabi ki söyleyebiliriz. Ben biraz daha kısa ve net yazayım..
    Katmer neden borsada? Yatırımcılara ne vaad ediyor? Ne kadar şeffaf? Hiç düzenli kar etti mi? Temettü verdi mi?
    Bu soruların cevapları zaten belli. Patronlar millete vurmak için bunu kote etmişler. Zaten vurup geçmişler şimdi yeni vurgun bedelli. Yahu günahtır bu pisliği atın borsadan ki kimse bulaşamasın. Almayın arkadaşlar bu kağıdı adamlar 1 liradan bile satsalar kardalar. Artık anlayın

2. Hangi şartlarda rüchanları satmak mantıklı olur
    Bu süreci açıklayabilecek olan var mı

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by elez888 Yazıyı Oku
    Hangi şartlarda rüchanları satmak mantıklı olur
    Bu süreci açıklayabilecek olan var mı

bedelliye katılacak paranız yoksa ve şirkete güvenmiyorsanız zarar kes yapıp çıkmanız mantıklı olur.. şirketin bedelliyle, yapılandırmayla ve faaliyette bulunduğu savunma sanayiindeki geleceğine inancınız varsa kağıtta kalmanız mantıklı olur.. bedelliye katılacak paranız yoksa eksik kalan tutar kadar hisse satıp bedelliye girmenizde mantıklı olur.. ama hem kağıtta kalıp hemde bedelliye girmemek bana göre 2 liradan alacak adama hediye etmek anlamına geliyor.. ytd

4.  Alıntı Originally Posted by trmcleod Yazıyı Oku
    bedelliye katılacak paranız yoksa ve şirkete güvenmiyorsanız zarar kes yapıp çıkmanız mantıklı olur.. şirketin bedelliyle, yapılandırmayla ve faaliyette bulunduğu savunma sanayiindeki geleceğine inancınız varsa kağıtta kalmanız mantıklı olur.. bedelliye katılacak paranız yoksa eksik kalan tutar kadar hisse satıp bedelliye girmenizde mantıklı olur.. ama hem kağıtta kalıp hemde bedelliye girmemek bana göre 2 liradan alacak adama hediye etmek anlamına geliyor.. ytd
    o zmana kadar bunlar hiseeyi 2 ye düşürür zatenn hergün şelale

5.  Alıntı Originally Posted by trmcleod Yazıyı Oku
    Bedelliye girebilecek nakit varsa rüchan satmak hiçbir koşulda avantajlı değil midir

2000 hissem var ne kadar daha istiyor bu mahlukatlar? 4000 tl mi vereceğiz? allah allah doymamış mı bunlar

İspat edemeyeceğiniz paylaşımlardan uzak durun..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. Hisse 4 TL fiyat üzerinden hesaplayalım. .
    2000 Hissen bugünkü 4.00 fiyattan 8.000 TL yapar.

Bedelli sonrası
    2000 lot Katmr 2 TL
    ve
    4000 lot Katmer R 1 TL

Olmak üzere toplam 6000 lot hissen olacak. Değeri yine 8.000 yapar.
    1. Yol. 4.000 lot Katmer R yi satıp 4.000 TL nakiti cebe koyarsın. Bedelliye katılmazsın. 2.000 lot Katmer hissem 2.00 TL den 4.000 TL lik portföy ve 4.000 TL nakit paran olur.

2. Yol. 4.000 nakit verip rüçhanları normal hisseye çevirirsin. Toplam 6.000 lot hissen olur.

Değeri 2 TL den 6.000 lot Katmer 12.000 TL lik portföy yapar.

3. Yol. 2.000 lot Katmer i 2.00 TL 'den satıp gelecek 4.000 TL ile bedelliye katılıp sonunda yine 4.000 Lot hisse sahibi olabilirsin. Fiyatı 2 TL den 4.000 lot hissen olmuş olur. Yine baştaki duruma göre 8.000 TL lik portföyün olur.

Yani bedelli ile bir kaybın yok daha güçlü bir şirkette aynı oranda ortaklığın devam ediyor.

Hisse fiyatındaki değişime göre pozisyon almakta fayda var.

Sayfa 23/290 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •