Sayfa 173/1000 İlkİlk ... 73123163171172173174175183223273673 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 1,377 - 1,384 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Başlıkta roma rakamı dönemine de geçmişiz hayırlı olsun, ancak doların durumu göz önüne alındığında bu başlık daha çok su kaldırır , numaratör hızlı sayacak gibi ,o nedenle sanki roma devri rakamları yerine normal rakam koysak daha iyi olabilirdi.

1-2 sene sonra VIVXXXI gibi rakamlarla uğraşmanı istemem.
    Burası Viop kadar değildir ama dediğinin olması muhtemel , acaba normal sayı mi yapsak ?

Kafe , Viop ve burası insanların düzenli takip ettiği bir yer olduğundan ve sürekli yenilendiğinden hem düzenli olsun bir karışıklık olmasın diye yapalım denildi..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Viop açılış -0.30%
    Dolar/TL 6.1461

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

3. Yaşasın primimiz artıyor .
    Önceden cds ler 200 den yatardı
    Şimdi ise 500 ü geçti.

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

4.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Burası Viop kadar değildir ama dediğinin olması muhtemel , acaba normal sayı mi yapsak ?

Kafe , Viop ve burası insanların düzenli takip ettiği bir yer olduğundan ve sürekli yenilendiğinden hem düzenli olsun bir karışıklık olmasın diye yapalım denildi..
    Bence iyi fikir ama seneye kalmaz IV'ye geçeriz. Ondan sonrası IXVI
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Bloomberg izleyince insan bi rahatlıyo, sanki herşey normal hiç anormal bi durum yokmuş havasındalar her zaman

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku

*Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, bugün saat 13.30'da 'İVME Finansman Paketi'ni açıklayacak

Foreks: Alınan bilgiye göre söz konusu kredi paketi cari açığı düşürecek, katma değerli ve teknolojik üretim yapanların teşvik edilmesine yönelik olacak

7. CDS 510'u gıdıklamaya başladı.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

8.  Alıntı Originally Posted by tilkiii Yazıyı Oku
    Yaşasın primimiz artıyor .
    Önceden cds ler 200 den yatardı
    Şimdi ise 500 ü geçti.

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    CDS yi arttırmayıda en iyi biz biliriz hüloğğğğğğğğğğ
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

Sayfa 173/1000 İlkİlk ... 73123163171172173174175183223273673 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •