Sayfa 738/992 İlkİlk ... 238638688728736737738739740748788838 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 5,897 - 5,904 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

Kurlarda muthis bir baski var.grafikte gözüküyor.

2.  Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Kurlarda muthis bir baski var.grafikte gözüküyor.
    Hangi grafikte gözüküyor?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Yüksek faiz gibi vaadlerde bulunan insanlara inanmayın , bu tür şeyler yetkisiz kişilerce yapılacak bir iş degil ayrıca sanal ortamda bu tür vaadlere göre de hareket etmeyin . İlgili kişiye cezai işlem uygulanmıştır .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Yüksek faiz gibi vaadlerde bulunan insanlara inanmayın , bu tür şeyler yetkisiz kişilerce yapılacak bir iş degil ayrıca sanal ortamda bu tür vaadlere göre de hareket etmeyin . İlgili kişiye cezai işlem uygulanmıştır .
    Bende gördüm o yazıyı ücret karşılında yardım edecekmiş. polemik olmasın diye yazmadım en doğru cevabı siz vermisiniz bile. tşk.ler.

5. Dolandırılmayın !!!

6.  Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    Bende gördüm o yazıyı ücret karşılında yardım edecekmiş. polemik olmasın diye yazmadım en doğru cevabı siz vermisiniz bile. tşk.ler.
    işin komiği özelden bilgiyi alan kişi burada ifşa etse ne olacak, tamamen sallamasyon..!!

7. Burgan dijital açtık USD %2.90 di bugün %2.40 düşmüş faizlerde de bir düşüş etkisi yarattık doları satsak fişek olacak demek ki 😂

8. Bence artık kırılmaya doğru yaklaşıyoruz ya dolar çıkacak altın ve petrol düşecek yada
    altın ve petrol çıkacak dolar düşecek bakalım hangisi olacak ????

Sayfa 738/992 İlkİlk ... 238638688728736737738739740748788838 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •