Sayfa 240/992 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340740 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 1,913 - 1,920 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

1.  Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    Serin hikaye
    sn mert yanılmıyorsam sizde 5 83 den yüklü olarak dolara girmiştiniz...siz ne düşünüyorsunuz bu fed hakkında dünyada dolar değer kaybediyor...sizce şuan dolara yatırım mantıklı mı...

2. [Sekerbank anadolu teb gibi bankalardada.var bu bankslsrdada gunluk hesaplar varQUOTE=NacromantiA;3602595][/QUOTE]

Eee nasıl olacak şimdi 24 ten koyduk 3 ay boyunca 24 olmayacak kı faizler düşerse düşecek mi bulunduğum il de fiba alternatif gibi bankalar Yok burgan da internet üzerinden yapmayı düşünüyordum değişkense yatırmayacam veya 3 aylık 24.10 dan bağlayacam bakalım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi[/QUOTE]

3. Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

4. Selamlar iyi geceler arkadaşlar.
    USD ve TL karşılaştırmalı banka oranlarını güncel listeleyen bir arkadaşımız vardı epey aradım ama bulamadım. Güncel devam ediyor mu acaba bilgisi olan varmı?

[QUOTE=greenmevduat;3602758]Eee nasıl olacak şimdi 24 ten koyduk 3 ay boyunca 24 olmayacak kı faizler düşerse düşecek mi bulunduğum il de fiba alternatif gibi bankalar Yok burgan da internet üzerinden yapmayı düşünüyordum değişkense yatırmayacam veya 3 aylık 24.10 dan bağlayacam bakalım

sayın greenmevduat , fibabank %24 veriyormuş .. güvenebilir miyiz fibaya ? nasıl ilerlemek doğru olur ?

şimdi işin detayını inceleyen üstadlara bir sorum olacak.

nzor bono aldık ve her gün x birim artış oldu diyelim. Her gün x birimlik satış yaptım kalan miktar yatırdığım para ile aynı.

Ertesi gün yine x birimlik artış mı olur? Yoksa azalır mı miktar yani bono günlük faiz gibi mi işler?
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

7. [QUOTE=canx34;3603348]
     Alıntı Originally Posted by greenmevduat Yazıyı Oku
    Eee nasıl olacak şimdi 24 ten koyduk 3 ay boyunca 24 olmayacak kı faizler düşerse düşecek mi bulunduğum il de fiba alternatif gibi bankalar Yok burgan da internet üzerinden yapmayı düşünüyordum değişkense yatırmayacam veya 3 aylık 24.10 dan bağlayacam bakalım

sayın greenmevduat , fibabank %24 veriyormuş .. güvenebilir miyiz fibaya ? nasıl ilerlemek doğru olur ?
    sn canx34 bende fibadayim...ama kiraz hesap değil benimkisi normal vadeli hesap ben boşta para bırakan günlük hesapları kullanmıyorum....faizlerin düşeceğini düşünüp diğer pazartesi mt pazarlık yapıp 23.75 den 45 gün bağlamıştım...gaziantepte fiba şubesi 2 tane genelde mt leri güven veriyor..ben güven sorunu yaşamıyorum bankalarla...Bu arada odea ve burganbankta kullandım şube hesaplarını...ytd..

[QUOTE=greenmevduat;3603377]
     Alıntı Originally Posted by canx34 Yazıyı Oku
    sn canx34 bende fibadayim...ama kiraz hesap değil benimkisi normal vadeli hesap ben boşta para bırakan günlük hesapları kullanmıyorum....faizlerin düşeceğini düşünüp diğer pazartesi mt pazarlık yapıp 23.75 den 45 gün bağlamıştım...gaziantepte fiba şubesi 2 tane genelde mt leri güven veriyor..ben güven sorunu yaşamıyorum bankalarla...Bu arada odea ve burganbankta kullandım şube hesaplarını...ytd..
    teşekkürler, ne zaman doluyor vadesi mevduatınızın ?

Sayfa 240/992 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340740 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •