Sayfa 256/992 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306356756 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 2,041 - 2,048 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,130
     Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Bizim milleti çözemedim ben ona yanıyorum. 3 aydır Sahibinden .com da duran ilanı sadece 5 kişi aradı ve sadece 1 aile daireyi gezdi. Geçen hafta sattım. İlanı da haliyle kaldırdım. 2 gündür 8 kişi aradı. Satıldı dediğimde - kaça gitti- diyorlar. Garip insanlar, birisi '' abi ben 2 kat aşağıda oturan kiracıyım, az daha düşsünde alacağım derken kaçırdım '' diyor. Uyanıkya düşecekmiş de kapatacakmış.
    Benim kuzen 1 senedir ugrasiyor satamiyor, belki 50 kisi geldi gezdi..

Ustelik borcu var, ipotekli ev.

Satamazsa kotu seyler olacak korkarim..

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

2.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Ben seviye tahmini yapmam, yapamam benim icin dolar volatilitesi dusuk iken ucuzdur..
    Biriktirme usulu alirim, dolari da hisse senedini de, zamana yayarak, bu sekilde hata yapma ihtimalim azalir.. beklemek kolaylasir..

Syg,
    sn dudu elimde biraz dolar var..açıkçası 6,25 'ten bozdurup tl vadelideki paranın üzerine ekletmedigime pişman oldum...nedeni ise fed 'in faiz indiriminden dolayı dolar 'in dahada inebilecegini düşünmeye başladım...

Alıntı Originally Posted by greenmevduat Yazıyı Oku
    sn nacromantia allah aşkına 350 bin tl 20,50 orandan bağlanirmi...resmen dalga geçer gibi oran neden diğer bankalarla pazarlık etmediniz..çok düşük bir oran...ziraat bankası bile 21 22 veriyor pazarlık edince 20 ,50 nedir yahu...ytd..
    sn green , sizin mevduat sonu ağustosta yanlış hatırlamıyorsam.. 20,50 oranı şuan beğenmiyorsunuz ama, sizin vade sonu ağustosda bu oranlar imkansız hale gelecek gibi görünüyor.. o zaman yaklaşımınız ne olacak ? ytd

https://youtu.be/wB1LsAt1omI
    İşte size çözüm

5. Abd savunma bakanlığı: Türkiye f-35 programında askıya alındı -
    TÜRKİYE S-400 ALARAK F-35 PROJESİNİ RİSKE ATTI - HT

6.  Alıntı Originally Posted by canx34 Yazıyı Oku
    sn green , sizin mevduat sonu ağustosta yanlış hatırlamıyorsam.. 20,50 oranı şuan beğenmiyorsunuz ama, sizin vade sonu ağustosda bu oranlar imkansız hale gelecek gibi görünüyor.. o zaman yaklaşımınız ne olacak ? ytd
    kelin ilacı olsa başına sürermiş inanın bende napacagimi bilmiyorum ama bence suanki oranlara göre 20,50 düşük bir oran...büyük olasılıkla yine tl vadelide kalırım...orana da ozaman bakarız artik...ytd...

7.  Alıntı Originally Posted by greenmevduat Yazıyı Oku
    kelin ilacı olsa başına sürermiş inanın bende napacagimi bilmiyorum ama bence suanki oranlara göre 20,50 düşük bir oran...büyük olasılıkla yine tl vadelide kalırım...orana da ozaman bakarız artik...ytd...
    DenizBank bile 23 veriyor yapı kredi ısrarı nedir?

8. Mevduat garantisi 150 bin oldu mu .

Buna birden neden karar verdiler riskli olanlar mı var acaba

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Sayfa 256/992 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306356756 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •