Sayfa 904/981 İlkİlk ... 404804854894902903904905906914954 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 7,225 - 7,232 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    daha yeni kgf destekli ciddi para enjekte edildi piyasaya ? biz kullandik mesela

yatırım tavsiyesi degildir ✓
    2 yıl önceki 250 milyar TL'ye göre miktarı nispi olarak azdı diye biliyorum. Belki onda biri kadar. Ayrıca daha seçici davranıldığı da söyleniyor. Bu durumda aynı etkiyi bekleyemeyebiliriz.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    2 yıl önceki 250 milyar TL'ye göre miktarı nispi olarak azdı diye biliyorum. Belki onda biri kadar. Ayrıca daha seçici davranıldığı da söyleniyor. Bu durumda aynı etkiyi bekleyemeyebiliriz.
    aslinda 2 yil onceki paket ve gecen yilki paket ve bu yilki !

aslinda son 2 yil kullanilan paket ile odenenleri bence piyasaya tekrar biraktilar, o gunku hacim korunmus oldu

Eski Halk Bankası Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Hakan Atilla, Türkiye'ye gönderilmek üzere ABD'de tutulduğu gözaltı merkezinden havalimanına transfer edildi. / Anadolu Ajansı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Ortalamanın az biraz üstü zeka,beceri, yetenek sahibi genç nüfus yurt dışına kapak atmaya çalışır iken ve beyin göçü hızlanmış iken gidenlerin yerine gelenleri düşününce önümüzdeki yıllarda yaşayacağımız en büyük sorun insan kaynağı olacak gibi.

İnanın o zaman dolar kaç olmuş faiz kaçlarda imiş pek bir ehemmiyeti kalmayacak.

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

5.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    aslinda 2 yil onceki paket ve gecen yilki paket ve bu yilki !

aslinda son 2 yil kullanilan paket ile odenenleri bence piyasaya tekrar biraktilar, o gunku hacim korunmus oldu

Evet ben de böyle bir denge kredi hacmindeki genişlemeyi arttırmaya yetmez sadece kredi hacmini sabit bırakır diye düşünüyorum.

Türkiye'nin hormonlu da olsa büyüyebilmesi için kredihacminin de reel anlamda artması gerekli.

Bu ancak var olan 250 milyar TL'nin üzerine ek genişlemeye gidilirse olabilir.

Türkiye ne yazık ki gittikçe kalitesizleşmeye başlayan temel büyüme dinamiklerini çok sağlıksız bir şekilde kredi hacmi büyümesine endekslemiş durumda.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

6. 25 Temmuz PPK toplantısı öncesinde,
    şu anda (5.7065) değeriyle,
    (27) Mayıs'tan beri altında kaldığı
    20 günlük HO'nın [bugün (5.6869) a tekabül ediyor]
    üstünde hareket ediyor, üstünde kapanışlar
    trend dönüşümüne dair işaretlerden birisi olacaktır.
    https://twitter.com/switrabel/status...31685701304320

7. 5,71 vurdu çekti

Dün 25.480 ‘den kapanan ve güne 25806 dan açılan Türkiye Etf 25.713’e kadar gerilemiş durumda .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 904/981 İlkİlk ... 404804854894902903904905906914954 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •