Sayfa 182/538 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282 ... SonSon
Arama sonucu : 4298 madde; 1,449 - 1,456 arası.

Konu: MSGYO Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. Bir zamanlar egeen i 28 al 30 sat yapiyorduk.uzun dusunemedik günlük baktik olaylara sonra bir topukladi ne oluyor cok pahali dedik ve hicbir zamanda almadik sonradan.borsa boyle bir yer.bir arkadas güzel yorumlamış elinde mal olan pozitif bakar olmayan negatif bakar diye.ben objektif bakiyorum ve realist bir insanim marti ve megap tasiyorum asagilar benim icin fırsat olur boyle bir hissede tam al yat hissesi.isteyen alsin isteyen satsin.ama kimse yatirim tavsiyesi olarak algilamasin.y.t.d

2.  Alıntı Originally Posted by fener1907 Yazıyı Oku
    geçen seneki 9 aylığa göre artış %11264
    bakalım seyredeceğiz yarın hayırlısı olsun.
    Bu karı sanki yeni yapmış gibi algı oluşturmayın. Bu karın daha fazlası 6 aylıkta vardı son 3 aylık dönemde kar yok aksine zarar var. Ama şirket patron şirketi yarın bakmışsın artı kapatmış....

3.  Alıntı Originally Posted by Ytdky Yazıyı Oku
    3 aylık kârı 5.5 milyon artıda.33 milyon hak ediş var.
    Şirket sermayesi kadar da hakedişi var.

Şirket net karının %70'ini temettü olarak dağıtmayı taahhüt ediyor. Temettüsü nerdeyse 4 TL yapar hisse başı.

4. Trgyo,akmgy ve yygyo bunlar her yıl temettü veriyor,ara sırada bedelsiz verirler.Dandik Gyo lar var onlardan uzak durulmalı Avgyo,mrgyo,pegyo,idgyo, nugyo hatta ygyo bunlardan uzak durulmalı.En başarılı bulduğum GYO şirketi ozkgy ama o da değerini bulamıyor.

5. Muhasebe rakamlara yalan soyletme sanatidir.150 milyon dolara mal olan bir proje var
    Sirketin cari degerl 90 milyon usd.

6. El insaf... 148milyon kar, üstüne artı 33milyon hakediş, Maaşallah thyao'ya yaklaşmış diyecem msgyo'ya.

ihlgm 9-aylık bilançosu sadece 155bin TL kar, geçen seneye göre hasılatı 3 mislinden fazla artmışda felan filan, herkes mutlu, tavan bekleyenler bile var yarın için.

7. Arkadaslar sermayesinin 4 kati kar var.Bu sermaye kar orani ile hisse fiyatina bakin diger sierketlere bakin.İdda oynayin bosverin borsayi

ZTE BLADE V7 LITE cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Olaya büyük resimden bakın arkadaşlar...Kar açıklayan şirketimiz var,daha ne olsun,..ha kar da 6 ayliga göre düşüş olmuş..o kadarla ne olacak...sonuçta sermayesinin 4 katı karlı...yıl sonunu hedefleyin....YTD...

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Sayfa 182/538 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •