Sayfa 613/903 İlkİlk ... 113513563603611612613614615623663713 ... SonSon
Arama sonucu : 7221 madde; 4,897 - 4,904 arası.

Konu: DOHOL - Doğan Holding

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,005
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Seavoice teknik işinden cidden anlamıyorum,ne desem cidden boş,işe yarıyor dersen yarıyordur.Misal sen kaç yıldır borsadasın,yüzdesel olarak koyduğun para düşünülürse kaç yılda yüzde olarak ne kadar kazanmışsındır.Bir teknikçi olarak skorun nasıl.İşe yarıyorsa en azından enflasyonu yeniyor olman lazım
    ya sorun zaten burada.. benden bu işin verimli olup olmadığını ölçemezsin, çünkü ben iyi bir traderda değilim, ki sana iyi bir referans oluşturayım.. ben 6 yıllık borsacıyım ve 6 yılda kaybettiklerimi toparlamak için uğraşıyorum.. dolayısı ile tekniğin tırışka olup olmadığını benim kazanıp kaybettiklerimden anlayamazsınki.. gördüğünü inkar eden biri değilsen, buyur iki örnek grafiği ve yazışmaları tarihleriyle koydum.. yani sen hala bana sen ne kazandın yada kaybettin ona bakam ben diye soruyorsan allah yardımcın olsun ne diyeyim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,005
    Seavoice lafı karıştırma)))))) Anladığım kadarıyla iyi bir teknikçisin.Kaç yıldır borsadasın yıllık kazancın yüzdesel olarak nasıl.
    şu ışıklı rızanın temel analizini yaparmısın? ama bana hiç işte spek hisse tehlikeli şu bu bahane sunma.. yapabildiğin kadarıyla bir temel analiz rica ediyorum.. dibini kazı bak bişeyler bul ben anlamam.. rasyo detaylarını matriksten çekip atayım yoksa elinde?

Alıntı Originally Posted by Seavoice Yazıyı Oku
    ya sorun zaten burada.. benden bu işin verimli olup olmadığını ölçemezsin, çünkü ben iyi bir traderda değilim, ki sana iyi bir referans oluşturayım.. ben 6 yıllık borsacıyım ve 6 yılda kaybettiklerimi toparlamak için uğraşıyorum.. dolayısı ile tekniğin tırışka olup olmadığını benim kazanıp kaybettiklerimden anlayamazsınki.. gördüğünü inkar eden biri değilsen, buyur iki örnek grafiği ve yazışmaları tarihleriyle koydum.. yani sen hala bana sen ne kazandın yada kaybettin ona bakam ben diye soruyorsan allah yardımcın olsun ne diyeyim
    Ya sakın alınma seavoice kardeşim.Ben yıllardır borsada işlem yaparım,çok teknikçi arkadaşla karşılaştım,bakıyorum bakıyorum genel de pek yüzdesel olarak başarıları iyi değil.Sana özel değildi sorum.Cidden işe yarıyor mu merak ettim.O değerli borsacı arkadaşıma sormuştum bu konuyu o da bana senin inanıp inanmaman önemli değil herkes inanıyorsa sistem çalışabilir demişti,aslında o zaman mantıklı gelmişti bana,ama benim tarzım değil temeli kötü bir kağıdı grafiğine bakıp asla almam temeli iyi kağıdı da grafikle asla satmam, e o zaman öğrenip ne yapacağım kullanmadıktan sonra öğrenmek manasız gelmişti bana.

şu ışıklı rızanın temel analizini yaparmısın? ama bana hiç işte spek hisse tehlikeli şu bu bahane sunma.. yapabildiğin kadarıyla bir temel analiz rica ediyorum.. dibini kazı bak bişeyler bul ben anlamam.. rasyo detaylarını matriksten çekip atayım yoksa elinde?

Vay kalvinin satıp işyata geçtiği kağıt ha ,yahu bu kağıda holding demek ayıp yahu)))))))

Seavoice sen bu şirkete para koydun mu cidden.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,005
    Vay kalvinin satıp işyata geçtiği kağıt ha ,yahu bu kağıda holding demek ayıp yahu)))))))
    niye doğanada batık holding diyorlardı dolar girince kasaya temelli holding oldu.. rızaya kötümü diyorsun? bunda da coin var olmazmı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,005
    Seavoice sen bu şirkete para koydun mu cidden.
    koydum ama eser miktarda.. sen temeline bak bi.. sakat bişey yok dersen daha fazla koymayı düşünürüm o vakit.. atammı rasyoları?

niye doğanada batık holding diyorlardı dolar girince kasaya temelli holding oldu.. rızaya kötümü diyorsun? bunda da coin var olmazmı
    Seavoice çemaş bu holdinginmiş şimdi kabaca baktım,çemaş al bari o mecrada kumar oynayacaksan çemaşın rasyoları daha güzel geldi bana.Doholun kasasında dolar olmasa 0.46 dan bile almazdım.Aç bak dohol 1.25 iken PD /DD 1 in üzerinde idi şimdi kağıt 2.12 PD/DD 0.76 falan 1.25 iken kağıt alınmazdı 2.12 de benim aklıma göre ucuz)))))))Sen gel öyle patron kağıtlarını boşver gel dohole koy tüm paranı rahat et.Emminin dişlerini reis söktü eski emmi değil ,artık patron kağıdı sayılmaz dohol.

Sayfa 613/903 İlkİlk ... 113513563603611612613614615623663713 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •