Sayfa 612/904 İlkİlk ... 112512562602610611612613614622662712 ... SonSon
Arama sonucu : 7225 madde; 4,889 - 4,896 arası.

Konu: DOHOL - Doğan Holding

Top secret falan seavoice kardeşim ,sen de şeettin konuyu,üç beş finansal piyasalarda gelirini artırmaya çalışan küçük yatırımcılarız sadece, durum bu kadar.Ha dohol istediğim hareketi yapsın gelen paranın hepsini de gümüşlere ekleyeceğim bak ne kadar basit bir oyun planı.Gelecek yıl borsa yılı değil gibime geliyor ,aslında dünyada ortam çok tatsız.

Bak altın gümüş neden artacak dersen ilgili enstrumanların topiklerinde sayfalarca yazılarım var,ordan şeedebilirsin konuyu bu topiği fazla meşgul etmeyelim alakasız enstrumanlarla.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,005
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Bak değerli kardeşim ,ben aylarca altın gümüş dedim ,eski yazılarımda görebilirsin.GMSTR,GLDTR falan çok uzun zaman önce o mecralarda yatırım yaptım.Tezim doğruymuş para kazandım.Önemli olan uzun vadeli trendi yakalamak.Arada osilasyonlar olur.Ana trendi yukarı olan enstrumanı yakalamaya çalışacaksın bence.Trendi görmek yakalamak en ama en önemli iş.Şimdi dohol un 10 yıllık grafiğine bak 1.6.2016 da 0.46 o günden beri çıkışta osilasyonlar olur,ama trend yukarı işte bu belli.Altının 10 yıllık grafiğine bak 1.8 .2018 de 1191 dolar ons o günden beri çıkışta.Ben arada yüz dolar ons yukarı da çıksa aşağı da inse umursamam.Yukarı trenddeki bir enstrumana bir yerde katılmak lazım.Sır falan yok benim tüm çabam ana trendleri anlayıp yukarı trendi olan enstrumanlara para koymak.Ha altında da dohol de de bu trendleri doğrulayacak temel analiz donelerim elbet var,bunlar sağlıklı çıkışlar ikisi de devam eder diye düşünüyorum.
    ya bırak abi osilasyonu sirkülasyonu.. yani öyle terimlerle kafakola getirme abi beni canım sıkılıyor.. spekmiş amerikan borsasıymış sırtlanlar varmış geç bunlar done falan değil abi.. ben para kazanamadım ama 2016 ağustos ayında banvitin grafiğini çizdim bak alta linklerini koydum.. ve sordum, geçmişteki görünümü kopyalayacakmı? kimbilir.. spek bilir o bilir bu bilir boşver abi.. ben grafikle anlarım şifaen işlemez bana söylediklerin.. osilasyonu çiz göster.. grafiğin işe yaramadığını bana grafikle göster ki, terk edeyim grafiklere bakmayı abi.. 20 yıllık borsacı grafiği ortaya koyar.. yapıştır grafiği..

http://666kb.com/i/dbglnfkza5grtaib2.png

https://www.hisse.net/eforum/showthr...3#post13527893

Seavoice bana banvit deme ,bazı kağıtların grafiklerine bakamıyorum.Bu forumda sıkça yazan borsayı bana öğretti diyebileceğim bir arkadaşım saatlerce kağıt 2.5 da iken bana dil döktü,kulak arkası yaptık))))))) Hata etmişiz,gerçi o da yüzde otuz falan bir karla çıktı,devamı malum.Aynı adam bana 2010 da 1000 lot egeendüstri aldırmıştı.14 liraydı fiyatı 14 bin lira üç ayda 20 bin olmuştu ne güzel para kazandık dedik çıktık,devamı da malum.Borsadır tabi neler neler oluyor.Benim ana gelirlerim borsadan değil seavoice buradaki param kumarbaz ruhum için burada )))))))Vay vay vay şimdi baktım egeendüstri 739 olmuş epeydir bakmıyordum,dedim ya bazı kağıtların sayfasına hiç girmek istemiyorum maalesef.

Seavoice teknik işinden cidden anlamıyorum,ne desem cidden boş,işe yarıyor dersen yarıyordur.Misal sen kaç yıldır borsadasın,yüzdesel olarak koyduğun para düşünülürse kaç yılda yüzde olarak ne kadar kazanmışsındır.Bir teknikçi olarak skorun nasıl.İşe yarıyorsa en azından enflasyonu yeniyor olman lazım

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,005
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Top secret falan seavoice kardeşim ,sen de şeettin konuyu,üç beş finansal piyasalarda gelirini artırmaya çalışan küçük yatırımcılarız sadece, durum bu kadar.Ha dohol istediğim hareketi yapsın gelen paranın hepsini de gümüşlere ekleyeceğim bak ne kadar basit bir oyun planı.Gelecek yıl borsa yılı değil gibime geliyor ,aslında dünyada ortam çok tatsız.
    abi sen osilasyonla şey ediyorsun top secretımmı fazla geldi yani.. hayret bişey.. kusura bakma dötümüzü kaldırdın akşam akşam.. buyur bak bera holdingi 26 nisan 2017 de zebun üstadla tartışmışız.. o da temelcidir.. senden kötü olmasın.. ne güzel yakalamışız zamansallığını ama tabi onuda almadım

https://www.hisse.net/topluluk/showt...738#post320738

Şimdi baktım banvite seavoice ben banviti düşünseydim temelini incelemedim bak şimdi temelini bilmeden asla para koymazdım ama 10 yıllık grafikte sen bu kağıdı nerden alırdın dersen 1.3.2019 da 9.91 de dip yapmış beklerdim yüzde 10 çıkınca 10 liradan alırdım.Tabi borsacı arkadaşın bana tavsiye verdiği 2.5 değerinden sonra bir daha yüzüne bile bakmadım kağıdın.,

Seavoice lafı karıştırma)))))) Anladığım kadarıyla iyi bir teknikçisin.Kaç yıldır borsadasın yıllık kazancın yüzdesel olarak nasıl.

Sayfa 612/904 İlkİlk ... 112512562602610611612613614622662712 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •