Sayfa 752/903 İlkİlk ... 252652702742750751752753754762802852 ... SonSon
Arama sonucu : 7222 madde; 6,009 - 6,016 arası.

Konu: DOHOL - Doğan Holding

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,005
     Alıntı Originally Posted by h_gundodi Yazıyı Oku
    Bu kâğıda teknik tarif bence anlamsız.
    Çünkü daha önce de yazmıştım bu kağıt 10 yıldan fazla bir süre bitirilme ve yok edilme tehlikeleri ile tehdit altında idi.
    Hatırlayın gazeteci Cem küçüğün ad hakkında yazdıklarını.
    O dönemde 10 yıldan fazla sire geri gitti kağıt.
    Az biraz siyasi tehditi zayıflayınca medya elinden çıkınca yükseliş trendine girdi.
    Şimdi bunu kalkıp teknikle izah etmek anlamsız geliyor bana.
    Kısacası ben özellikle bu kâğıtta tekniğe değil, temel değerlere bakıyorum.
    Tabii ki yatırım tavsiyesi değildir.
    Akılsız başımın görüşüdür.
    hocam ben bu hissede 2017 yılı sonunda tekniği bıraktım zaten.. senin gibi temel değerlere odaklıyım artık

2. İdeal çarpan aralıklarını Fintables radarına uyguladığımda, bankalar, havayolları bile gruptan ayıklandıktan sonra, Dohol halen ucuz kalmış hisseler listesinde elde kalıyor. Kasasında 2 milyar TL nakit olan bir şirket. Bence paniğe gerek yok. Siyasi olarak yazılanlara Ulker için katılıyorum, daha önce Koza grubu da bunlara dahildi. Şu dönem ucuz hisseler arasında en çok geriye düşeni bu ve o da 2'lere inecek diye korkuyorsanız artık onca şişmiş hisse arasında neye yatırım yapacaksınız çok merak ediyorum.

cV0pf6VB_o.jpg

ANKET-BIST100 Endeksi'nin haftaya alıcılı başlaması bekleniyor

Analistlerin BIST100 Endeksi açılış fark değerine ilişkin medyan
    tahmin +8,00, ortalama tahmin ise +7,58 puan oldu.
    Foreks'in 27 aracı kurum analisti ile yaptığı ankette, en yüksek
    beklenti +21,02 puan olurken, en düşük beklenti ise -4,47 puan olarak
    gerçekleşti.
    Ankete katılan 27 analistin 26'sı pozitif, 1'i ise negatif açılış
    tahmininde bulundu.
    BIST 100 Endeksi, cuma gününü 7,15 puan düşüşle 1538,44 puandan
    tamamlamıştı.
    NOT: Foreks Haber Merkezi tarafından günlük düzenlenen BIST100
    Endeksi açılış anketine katılmak isteyen yatırım uzmanları
    [email protected] adresine başvuru maili gönderebilir.

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey

(15/02/2021 - 09:16:11)

4.  Alıntı Originally Posted by Fondip Yazıyı Oku
    İdeal çarpan aralıklarını Fintables radarına uyguladığımda, bankalar, havayolları bile gruptan ayıklandıktan sonra, Dohol halen ucuz kalmış hisseler listesinde elde kalıyor. Kasasında 2 milyar TL nakit olan bir şirket. Bence paniğe gerek yok. Siyasi olarak yazılanlara Ulker için katılıyorum, daha önce Koza grubu da bunlara dahildi. Şu dönem ucuz hisseler arasında en çok geriye düşeni bu ve o da 2'lere inecek diye korkuyorsanız artık onca şişmiş hisse arasında neye yatırım yapacaksınız çok merak ediyorum.

cV0pf6VB_o.jpg
    Çok mantıklı tespit ve analiz...

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

5.  Alıntı Originally Posted by DahaFazlaOlmaz Yazıyı Oku
    Çok mantıklı tespit ve analiz...

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    teşekkürler. listedeki hisselerden hiç duymadığım arsan dahil pek çoğunun yerli fonların gözdesi nnf portföyünde olduğunun da altını çizeyim, hatta vestel'in payını yükseltip vesbe'yi satmışlar. dolayısıyla bu hisselerin yanında ucuzlamış bir Dohol'ün de yüksek fırsatlar barındırdığını söyleyebiliriz orta vade için.

Ben geçen sene dgklb, odas, dohol ve gsdho'yu (2 tl'nin altındalarken) eşzamanlı taşıdığım için hareketlerini biliyorum. uzun uzadıya sündüren şirketler değiller düştükleri zaman. hatta dohol için üzülmüştüm düştüğünü görüp de tam girecekken fırladığı için. bu düşüşlerde kademeli alımlar yaptım, daha da inerse ekleyeceğim. sabancı ve koç hisseleri yanında güvenerek taşıdığım bir diğer hisse/şirket. sırf formasyonu güzel diye bilmediğim, izlemediğim, taşımadığım bir hisseye şahsen girmem. dohol 2 olursa maliyet düşürdüğümde daha çok kazanma fırsatım olacak diye sevinirim. ne üzüleyim.

ayrıca teknikler biraz da SASA için çalışsın Allah aşkına. nedir yani alım fırsatı vermeksizin direnç üstüne direnç kırmak. Vallahi sinir oluyorum vaktiyle hektaş ile beraber taşımış bir yatırımcı olarak. Hele borsa her kızardığında deva, kords, hekts, sasa'nın DAHA da fırlayıp endeks çökse ancak faizin faizi misali son haftaki tavanlarını eritecek denli düzeltmeler yapabileceklerini düşündükçe. Dohol 2'ye inecekse müsaade edelim bu hisseler de 15 liralara insin.

Jants'a ve Alcar'a hiç girmiyorum.

6. Tek merak ettiğim madem düşecektin Cem okullu satarken taban taban gitseydin neden Alel acele lotları tabandan alıp yukarı çektin kağıdı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Kağıtta bugün endekse rağmen bu kadar düşecek ne vardı da tüm indikatörleri sata çevirdin

8.  Alıntı Originally Posted by kafkaskartal Yazıyı Oku
    Tek merak ettiğim madem düşecektin Cem okullu satarken taban taban gitseydin neden Alel acele lotları tabandan alıp yukarı çektin kağıdı

Tez/Antitez= Sentez (AD / CO = KAZANÇ)

Sayfa 752/903 İlkİlk ... 252652702742750751752753754762802852 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •