Sayfa 129/1001 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229629 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 1,025 - 1,032 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Alıntı Originally Posted by batizzez Yazıyı Oku
    İstanbul'a kayyum atayacaklar bence bunun zeminini hazırlıyorlar ama kimse etkilenmesin bence İstanbul Ankara aynı anda yapacaklar yazık bize yav bu nedir ytd degildir
    Deli deli dedikleri Banu Avar trt den kovulmuştu.

Dedikleri çıktı.

Şimdide Sabahattin Önkibara deli çatlak diyorlar.

Onunda senaryo uygulanmış olur o zaman.

Borsa haliyle etkilenir.

Ortadoğuda bile bizim gibi ülke yok yani.

Demokra.......
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    ABD ile ortak devriye gezilecekmişmiş!
    Yandaş kanallar heyecanlı heyecanlı anlatıyor Hususi bey de heyecanlanmış daha önce bize çok kazık attılar emme bir kez daha kazık atacaklar mı bakacağız diyor..
    Sorsan o biçim devlet adamıyız derler,
    kardeşim adam bize sayıyısız kazık attı diyorsun sonra da bir kez daha deneyeceğim diyorsun demek ki alıştırmışlar seni denemeden duramıyorsun..
    Kaşarlanmış bunlar yahu.

Selam vermem yanyana bile gelmem düşman ilan ederim abd yi.Ben tabi.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Sakarya'nın Adapazarı ilçesinde, ay çiçeği üreticileri, hasat sonrası Sakarya Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi'ne ürünlerinin satışını yapmaya başladı.

Ay çiçeği üreticileri, alım fiyatlarının, masraflarını karşılamadığından yakındı.Adapazarı'nda, çiftçilerin önemli geçim kaynaklarından olan ay çiçeğinin üreticileri, yapılan hasat sonrası*ürünlerini Sakarya Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi'ne*satmaya başladı.*

Üreticiler,* fiyatın, beklentilerini karşılamadığını*belirterek, zarar ettiklerini söyledi. Masrafların yüksek olduğunu belirten çiftçi Halil Kun, "Mazot yüksek, gübre fiyatları yüksek, biçerdöver fiyatları yüksek.

Gelir, gideri karşılamıyor. Biz ya ahırdan ya başka üründen bunlara takviye yaparak, dengeliyoruz. Geçen seneye göre,*bu sene artış oldu üründe;*ama yine masrafımızı karşılamıyor.

Ümidimiz bir sonraki seneye artık. İnşallah*daha iyi olur" diye konuştu.*

Ziraat odalarının, çiftçilerin durumunu takip etmesi gerektiğini belirten, 40 yıllık*çiftçi Recep Karasu, "Bu sene bilinçsiz ekimler yüzünden çoğu çiftçi mal alamadı.

Çiftçi bu durumu bilmiyor.

Ziraat odalarının, ilçe müdürlüklerinin bu durumu takip etmesi gerekiyor.

20 dönüm yere ekiyorsun, dünyanın masrafını yapıyorsun, 'olacak' diye bekliyorsun, vakit de geçiyor. Ondan sonra bir bakmışsın 1 ay sonra çiçek hastalık yapmış, bozmak zorunda kalıyorsun. Bunların takibi çok önemli" dedi.

Bu yıl ayçiçeği fiyatları;*yüzde 40 yağ oranı 2,5 lira, yüzde 44 yağ oranı 2,675 lira, yüzde 50 yağ oranı 2,876 lira olarak belirlenmişti.

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/a...ti-247986h.htm

Kime oy verildi?

Buna göre üretmeyin deniyor zaten .

Öğündede biz sizlere bir kek çay beleş veririz diyorlar lakin o bile yalan olacak.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

4.  Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Kaşarlanmış bunlar yahu.
    Selam vermem yanyana bile gelmem düşman ilan ederim abd yi.Ben tabi.
    İnsan, bir onur anıtı olan Albay Reşat gibi Atatürk'ün askerlerine bakıyor bir de bunlara bakıyor midesi bulanıyor..

5. Civelek, işsizlik yeni zirvelere gidecek bağrınıza bastığınız o milyonlarca Ensar da .ötünüze girecek diyor;

https://www.youtube.com/watch?v=WTsmGgKn5ME

Powell : Ekonomik görünümde önemli riskler var .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Powell : Fed veriler dayalı siyasal olmayan kararlar alır
    Powell : FED’in bir resesyon beklemiyor

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Powell : ABD ekonomisi iyi durumda

Sayfa 129/1001 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229629 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •