Sayfa 334/1001 İlkİlk ... 234284324332333334335336344384434834 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 2,665 - 2,672 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

*karadan girecek birliklerin rahat hareket etmesi için havadan tehlike olacak unsurlar yok ediliyor-ntv

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan: TSK Suriye Milli Ordusu'yla birlikte r
    bu dedikleri ESAD REJİMİNE MUHALİF takım...bir sürü ipten kazıktan kurtulmuş tip...yıllardır besliyoruz bunları ülke içinde.. şimdi kalk esad a muhalif güçlerle adamın toprakları içinde operasyon yap...

kötü...çok kötü.. rusya karşı iran karşı abd tarafsız hesapta..esad rejimi böyle iş olmaz dedi zaten...

BATAKLIĞA SAPLANDIK..ÇIKMASI ÇOK ZOR VE ZAYİATLI OLACAK
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Cafe Trend&amp;Trade - II

Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    bu dedikleri ESAD REJİMİNE MUHALİF takım...bir sürü ipten kazıktan kurtulmuş tip...yıllardır besliyoruz bunları ülke içinde.. şimdi kalk esad a muhalif güçlerle adamın toprakları içinde operasyon yap...

kötü...çok kötü.. rusya karşı iran karşı abd tarafsız hesapta..esad rejimi böyle iş olmaz dedi zaten...

BATAKLIĞA SAPLANDIK..ÇIKMASI ÇOK ZOR VE ZAYİATLI OLACAK
    Başladıktan sonra artık geri dönüşü yok , Allah askerlerimizin yaninda olsun yardımcısı olsun .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Vıop -1.30%

Rus parlamenter: Rusya, türkiye ile suriye arasındaki anlaşmazlığa dahil olmayacak - rıa
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

*rus parlamenter: Türkiye'nin suriyei hareketi suriye'nin egemenliğinin ihlali anlamına gelebilir- ıfax

*rus parlamenter: Rusya. Suriye ile türkile arasındaki çatışmaya karışmayacak- ıfax

*rus parlamenter: Suriye'deki rus ordusu farklı bir neden için orada- ıfax

ABD Büyükelçisi, Barış Pınarı Harekatı konusunda bilgi verilmek üzere Dışişleri Bakanlığı'na çağrıldı- CNN Turk

VIOP -1.50%
    BİST-1.28%
    Dolar/TL 5.8474

Sayfa 334/1001 İlkİlk ... 234284324332333334335336344384434834 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •