Sayfa 536/1001 İlkİlk ... 36436486526534535536537538546586636 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 4,281 - 4,288 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Cafe Trend&Trade - II

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Cumhurbaşkanlığı makamını karıştırmak son derece tehlikelidir. CHP Genel Başkanı yalan haber zincirini sahiplendi. Cumhurbaşkanından özür dilemelidir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Fatih Altaylı : Yeni bir parti kurma çalışmalarında sona yaklaşan Ali Babacan yarın akşam saat 21:00’de Habertürk’te konuğum olacak

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, ''CHP’ye destek veren vatandaşlarımız da bundan üzüntü duymaktadırlar. Bu komplonun merkezi olarak tüm taraflar CHP Genel Merkezini göstermektedir. Cumhurbaşkanlığını hedef göstermek bazı şeyleri örtbas etmek içindir.

4. Mikrobun biri öteki mikrobu "Ben daha çok Kürtçüyüm sen daha az Kürtçüsün "diye suçlamış.!.

Alican Önlü'nün WhatsApp'tan kendisine "Bir daha HDP ve Demirtaş'ı ağzına alma, çünkü ikisini de kirletiyorsun, partiden uzak kalman daha hayırlı" içerikli mesaj gönderdiğini anlatan Aslan, şöyle konuştu....
    "Oysaki HDP'nin kuruluş felsefesi zümrecilikten, grupçuluktan ve belli bir sınıfın tasallutuna karşı, çoğulculuğu esas alan bir ruha sahipti. Son 2 yıldır hızla fabrika ayarlarından çıkan HDP, ilkelerden sapmıştır."
    https://odatv.com/ic-entrikalar-kurt...-25111938.html

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Sayfa 536/1001 İlkİlk ... 36436486526534535536537538546586636 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •