Sayfa 828/1001 İlkİlk ... 328728778818826827828829830838878928 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 6,617 - 6,624 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Yalova Belediyesi Muhasebe Servisi’nde çalışan R.E. adlı personelin belediyeye ait yüklü miktarda parayla ortadan kaybolması üzerine başlatılan soruşturmada, Belediye Başkan Yardımcısı Halit Güleç, KOM ekiplerince gözaltına alındı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

AkParti sözcüsü Çelik : Saldırının ardından gerekli karşılık verilmiştir .
    Çelik : Rejimin bu saldırıları tüm mutabakatları ihlal etmektedir .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

çelik: Kararlılık üst düzeyde,gözlem noktalarımız çekilmeyecek

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,436
     Alıntı Originally Posted by ypartal Yazıyı Oku
    Yaw arkadas ben isbankası kullanıyorum. Satış emri veriyorum. 10 dakika sonra geçiyor. Aynı durumu yaşayan var mı?
    İşbankası iyice naletleşti,bu yönde çok şikayet var...Borsa işlemlerinde yeni menü sistemine geçmişler,yoğun işlem yapanların net bankacılığı sistemi menüsünü değiştirmişler,3 hesaplan çalışıyorum,az hesabım bulunan hesaplar eski sistem menü,yoğun kullandığım hesabım yeni menü sistemine sokmuşlar,kafayı yemek içten değil,tam 2 aydır öyle,devamlı telefonda,meillerde fırçalıyorumineymiş çok daha güzel olacakmış,ne güzeli hep ağzına etnmişler,aynen işcep misali yapmışlar,hepsini geçtik atmelerden alım satım yapamıyorsun,işcepten satıyorsun alamıyorsun,bende bıkmadan fırçalıyorum,email şikayetlerimi önce değerlendiriyorlardı,şimdi bakıyorlar benim ona bile cevap vermiyorlar fırça yüzünden,genel müdüre mektup yazdım beni yardımcısı aradı,neymiş efendim yeni sisteme geçmişler çok güzel olacakmış ve onada bir fırça,şimdi hiç ilgilenmiyorlar,telefonlarıma bile nadir bakıyorlar,neyse,bende yoğun olan hesaplarımı zayıf olanlara geçirdim onları güçlendirdim,eğer devam ederse aracı kurumumu değiştireceğim...Bugün satışlarda problem vardı borsada,alışlarda sorun yoktu,yani panik olmasın diye satışlara engel getirdiler alışa yönelttiler,hep bu işler o Cöleliden kaynaklanıyor,sanırım İngiltereden yüksek faizlen aldıklar dövizleri,varlık fonunun gelirini vs.leri borsada borsada değerlendiriyorlar,öyleya borsa neden yükselsin sebepsiz olarak,katlamış borçları olan bir ülkenin borsası yükselirmi,faizleri düşürmelererinin bir sebebide bu,riskli yatırımlarına yönlendirmek amaç...Neyse kısaca bir filim çeviriyor hükümet,buna işbankasının mokluğu ilave edilirse borsada işler zora gireceğinin resmidir...ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by ypartal Yazıyı Oku
    Yaw arkadas ben isbankası kullanıyorum. Satış emri veriyorum. 10 dakika sonra geçiyor. Aynı durumu yaşayan var mı?
    Ben de aynı sorunu yaşıyorum. Geçtiğimiz cuma günü seans sonlarına doğru ve bu gün de ayni aksaklıklar oluştu. İş bankası internet hesabımdan verdiğim alış ve satış emirleri , zaman zaman yarım saat gecikme ile biste gönderiliyor ve o süreçde verdiğim emirleri iptal bile edemiyorum. Dolayısıyla iş işten geçtikten sonra emirleri biste giriyor. Bu nedenle Cuma günü ve bugün , büyük zarara uğradım. Bu zararlarımızdan dolayı , işbankasına tazminat davası açılabilir mi acaba.

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Albayrak:
    EFT ücretlerine hem ticari hem de finansal tüketiciler için üst sınır getirildi. 6 ila 850 TL arasında değişen EFT ücretleri 1 ila 100 arasında sınırlandırıldı. Her kalemde ücretler 3’te 1 ila 6’da 1 oranlarında düşürüldü.
    Olmayan düzenli ödeme bedeli nereden çıktı şimdi.Bu ne oluyor.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Sayfa 828/1001 İlkİlk ... 328728778818826827828829830838878928 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •