Sayfa 868/903 İlkİlk ... 368768818858866867868869870878 ... SonSon
Arama sonucu : 7222 madde; 6,937 - 6,944 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by SANTİNO Yazıyı Oku
    9 milyon kapı bir türlü revize edilmiyor veya edilemiyor günlerdir inanılmaz bir olay belkide günde 1 milyon küsür yürüyecek hisse çekin borsadan bari bitsin bu olay holdingleşme vs derkenki mevzuat gereği olması gerekende bu
    ya arkadaşlar bir şey yazarken düşünün birazz. kime oynuyorsunuz. kime yazıyorsunuz bilmiyorum. ama yazdığınız kişi sizin zekanıza bakıp yorum yapacak. diyecek ki her gün 1 milyon küsür yürüyecek hisse yazmış, daha açıklanan kap 9.000.000 ve 8.930.000 a alan yok. nasıl yürüyecek bu hisse deyip zekasızların savunduğu diğer şeylerde doğru değildir demek ki diye düşüneceğini düşünemeyerek sürece kendiniz zarar verdiğinizin bile farkında olamayacak kadar düşüncesizsiniz. takdir tribündekilerin

2. Sen ne leş bi karakter muhatap bile alınmayacak tipmişsin arkadaş dahada adam yurduna koymaya gerek yok seni çünkü çok kötü niyetli birisin uzun uzun güya analiz kasmışsın ben kap yayınlanıp yükseltilmemesine dem vuruyorum esasında belki yürür diyorum zeka düşüncesiz vs diye saçmalayıp duruyorsun kendin çal kendin oyna

3.  Alıntı Originally Posted by MARSLI10 Yazıyı Oku
    Mal kaptıracaklarsa yapabilirler.Ayın onundan sonra ilk sıra özel alış emirleri benim...no problem....
    İşatr tavan

4. Bankadaki değişime holdingleşmeye engel olanlar
    Partide koltuklarından olmuş diolaa
    bakalım bu İŞ nasıl bitecek
    Dünyalı mı kazanacak Uzaylı mı ?

5.  Alıntı Originally Posted by arda602 Yazıyı Oku
    Bankadaki değişime holdingleşmeye engel olanlar
    Partide koltuklarından olmuş diolaa
    bakalım bu İŞ nasıl bitecek
    Dünyalı mı kazanacak Uzaylı mı ?
    Schumacher, sence kim?

Sayfa 868/903 İlkİlk ... 368768818858866867868869870878 ... SonSon