Sayfa 867/924 İlkİlk ... 367767817857865866867868869877917 ... SonSon
Arama sonucu : 7385 madde; 6,929 - 6,936 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by Hacı Hoca Yazıyı Oku
    Bak şimdi Aslan bana ceza verecek.
    Bu senet bir ivme kazanmışken kim 9823000 dururken 8930000 a kim satar. Tavan fiyattan girilmiyor sistem alış emrini kabul etmiyor.
    Aslan bey beni aradı bile. İyi de fırça attı
    Neyse onu geçelim. Hala anlamadım. 8.930 a kim satar diyorsun ama emir veren vardı. Alıcı olsaydı 8.930 a alamıyormuydu. Çünkü tavan değil ve ayrıca 9.000 kapının altında. Gerçekten merak ediyorum. Daha net ve ayrıntılı bilgi rica ediyorum

2. ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,.

3.  Alıntı Originally Posted by MARSLI10 Yazıyı Oku
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,.
    Aynen. Hah şöyle. Sallamak yok bundan sonra

4. Adayı Terk Edenler: 1- Molla 2- Uzaylı

5. 9.000 üzeri işlem olma ihtimali oluştuğu gün üst limit otamatik olarak yükselir.üst limitin arttırıldığı na dair kap haberi düşer.bununla ilgili kap haberine niye düşmüyor diye sorgulamak yerine tahtada alıcı yoktu satıcı vardı diye algı yaparak tahtayı manipüle etmek isteyenler ,menfaat umanlar elbet olacaktır.9 üzerine gönderilmiş bir emir ekran resmi alınarak artıp artmadığı ispatlana bilir.bunun haricinde bozuk saat gibi aynı şeyi tekrar edip durmak ne niyet güdüldüğünü ortaya koymaktadır.not.hisselerimiz merkezi kayıt kurumundan blokajlıdır.hedefimiz bellidir.hedefe ulaşmak için çalışan hukuk grubumuza iki yıldır genel kurula gelerek ve dijital ortamdan katılarak (815 sayfa)(524 sayfa,)şerh düşen arkadaşlarımıza teşekkür ederim.sabırla hissesine sahip çıkan yatırımcılara selamlar...
    Son düzenleme : MARSLI10; 08-11-2023 saat: 23:55.

6.  Alıntı Originally Posted by MARSLI10 Yazıyı Oku
    9.000 üzeri işlem olma ihtimali oluştuğu gün üst limit otamatik olarak yükselir.üst limitin arttırıldığı na dair kap haberi düşer.bununla ilgili kap haberine niye düşmüyor diye sorgulamak yerine tahtada alıcı yoktu satıcı vardı diye algı yaparak tahtayı manipüle etmek isteyenler ,menfaat umanlar elbet olacaktır.9 üzerine gönderilmiş bir emir ekran resmi alınarak artıp artmadığı ispatlana bilir.bunun haricinde bozuk saat gibi aynı şeyi tekrar edip durmak ne niyet güdüldüğünü ortaya koymaktadır.not.hisselerimiz merkezi kayıt kurumundan blokajlıdır.hedefimiz bellidir.hedefe ulaşmak için çalışan hukuk grubumuza iki yıldır genel kurula gelerek ve dijital ortamdan katılarak (815 sayfa)(524 sayfa,)şerh düşen arkadaşlarımıza teşekkür ederim.sabırla hissesine sahip çıkan yatırımcılara selamlar...
    aleyküm selam uzaylı. ama uzayca bilemediğim için yazdıklarından anlamadım benim söylediklerimle alakasını. uzayca bilenler anlatırsa iyi olur.

7. 9 milyon kapı bir türlü revize edilmiyor veya edilemiyor günlerdir inanılmaz bir olay belkide günde 1 milyon küsür yürüyecek hisse çekin borsadan bari bitsin bu olay holdingleşme vs derkenki mevzuat gereği olması gerekende bu

Sayfa 867/924 İlkİlk ... 367767817857865866867868869877917 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •