Sayfa 809/903 İlkİlk ... 309709759799807808809810811819859 ... SonSon
Arama sonucu : 7222 madde; 6,465 - 6,472 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Sn marangoz sizde varmı işkur.

2.  Alıntı Originally Posted by SANTİNO Yazıyı Oku
    Mevzuatla kanunla maddeyle konuşuluyor cevap hiç mantıklı değil şaka gibi 😀😀😀
    Mevzuatı okumamışsınız galiba. Eşdeğer haklar verilir veya satın almak zorundadır diyor. Kaptada diyorki herhangi bir değişiklik olmayacak. O zaman eşdeğer haklar verecekler konu kapanacak.

3. Seni ciddiye almamak lazım, elinde olmayan bişey için saniyede sayfayı güncelleyip cevap verme hırsın çok saçma argümanların zaten evlere şenlik cevaplarında hep aynı doğru söyle okoçamısın ucuzkenmi sattın veya niye bu kadar şiştin git bi soda iç

4.  Alıntı Originally Posted by SANTİNO Yazıyı Oku
    Seni ciddiye almamak lazım, elinde olmayan bişey için saniyede sayfayı güncelleyip cevap verme hırsın çok saçma argümanların zaten evlere şenlik cevaplarında hep aynı doğru söyle okoçamısın ucuzkenmi sattın veya niye bu kadar şiştin git bi soda iç
    Ben 2005te aldım 2015te sattım hikayeyi çok iyi bilirim. Mahkeme dışında bana göre imha olasılığı kalmadı. Bu olasılıkta çok ama çok zor. İşbankasından bahsediyorsunuz... hükümetin tek çözemediği es geçtiği konu işbankasıdır...

5. Buralara gelen kerameti kendinden menkul uzaktan kumandalı

şahıslara itibar etmeyiniz...

1991 den bu yana BAnkanın gasp ettiği kar payları bir şekilde

hisse fiyatının üzerine yansıtılıcaktır diye umit ediyorum...

SATACAKSAN SABAH SAT...ALACAKSAN AKŞAM AL...ÇIKACAKSAN CUMA ÇIK...
    ****************Burada yer alan yorum ve düşüncelerim kesinlikle AL/SAT/TUT ya da bırak uçsun şeklinde yatırım tavsiyesi olarak anlaşılmamalıdır...###############

6. Şimdi birazdaha iyi anlıyorum hakkında hayırlısı olsun satmışsın gitmiş boşver bence

7.  Alıntı Originally Posted by marangoz Yazıyı Oku
    Allah aşkına size kim bunları söylüyor. Hisse yapısında herhangi bir değişiklik yapmadan sanayi ve finansalları bir şirkette birleştircekler. CB bakanlarına neyi çözün dedi ? işbankası holdingleşirse imtiyazlıları imhamı etsinler dedi. Hükümet tarafından kimsenin iskurdan a dan b den haberi bile yok... alice harikalar diyarından çıkın.

Tekrar söylüyorum CB çözün dedi tüm çabalara rağmen çözüme ulaşmadı kapandı o konu

Holdingleşmenin önünde imtiyazlılar engel dediler adamlar formül bulmuşlar ayrı bir şirket üzerinden hisse yapısında en ufak değişiklik olmadam şirketleri yerleştircekler oraya. Ben hatta bu durumun olumsuz tarafınıda düşünüyorum onu hiç anlatmayim... siz düşünün orasını da

Mahkeme ile hiçbir yere varılabileceğini düşünmüyorum adam düğümü sağlam bağlamışlar
    Senin anlayabileceğin şekilde anlatayım. Hisse yapısında değişiklik olmayacaktan kasıt hissedarlık yapısında değişiklik olmayacağı. Aldın sattın tekrar alamıyorsun diye kendi hayal aleminde uydurduğun hikayelerle kirletme burayı. Elinde yokmuş madem niye gelip buraya karalıyorsun.

8.  Alıntı Originally Posted by marangoz Yazıyı Oku
    Ben 2005te aldım 2015te sattım hikayeyi çok iyi bilirim. Mahkeme dışında bana göre imha olasılığı kalmadı. Bu olasılıkta çok ama çok zor. İşbankasından bahsediyorsunuz... hükümetin tek çözemediği es geçtiği konu işbankasıdır...
    yahu sattıysan ne işin var burada ..herkesin okuma yazmasıda var..geri zakalıda değil..iyilik meleğimisin sen..millete giren çıkandan..SANANE SANANEEE...SANANEEEEEEEE....

Sayfa 809/903 İlkİlk ... 309709759799807808809810811819859 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •