Sayfa 259/997 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359759 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 2,065 - 2,072 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1.  Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Dth ci kurdu baraji yine taze taze dth kuzulari
    Mayıs da DTH cılar barikat kuramadı lar mıydı 6.24 görüldü..
    5.45 de iken de DTH lar barikat kurdu diyodun 5.84 i gördü 2 hafta içinde..

DTH lar ile döviz fiyatı arasında negatif pozitif bir ilişki yoktur..NOKTA..

DTH lar devletin faiz ve para politikalarından ayrıştığı için , etki edemedikleri için sinir oluyorlar..

Yanlış bilgilerle DTH lar satılıyor ondan böyle oluyora getirmeye çalışıyorsun..

2. power kademeleri bitirdin mi?

3.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Mayıs da DTH cılar barikat kuramadı lar mıydı 6.24 görüldü..
    5.45 de iken de DTH lar barikat kurdu diyodun 5.84 i gördü 2 hafta içinde..

DTH lar ile döviz fiyatı arasında negatif pozitif bir ilişki yoktur..NOKTA..

DTH lar devletin faiz ve para politikalarından ayrıştığı için , etki edemedikleri için sinir oluyorlar..

Yanlış bilgilerle DTH lar satılıyor ondan böyle oluyora getirmeye çalışıyorsun..
    bunların tüm derdi DTH lar satılsın,oraya dokunamadıkları, etkileri olmadığı için kuduruyorlar. işte kuduruk trolleri bu yüzden buralara salıyorlar.

4.  Alıntı Originally Posted by altivec Yazıyı Oku
    bunların tüm derdi DTH lar satılsın,oraya dokunamadıkları, etkileri olmadığı için kuduruyorlar. işte kuduruk trolleri bu yüzden buralara salıyorlar.
    Dolar alarak kendi ayağına sıkan salaklara getirmeye çalışıyor mevzuyu..
    Ha devletin bir hükmü var mı dolarda.. var elbette.. ama DTH üzerinden DEĞİL..

Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Dolar alarak kendi ayağına sıkan salaklara getirmeye çalışıyor mevzuyu..
    Ha devletin bir hükmü var mı dolarda.. var elbette.. ama DTH üzerinden DEĞİL..
    Bana şu anda mantıksız gelen husus insanlar eurosunu neden 0.1 faizle bankada tutsun. Biz Türklere göre değil.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

en onemli indikator kitap satan vatandasmis , jurnalci eleman yazdi mi tum mali mulku dolara gomeceksin..
    yazmasi kolay tabi , is macaya geldi mi hemen jurnal..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

Dolar/TL > 5.70

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

*erdoğan: Saldırı dalgasının ilk ayağı olan döviz kuru nispeten istikrarlı bir çizgiye oturtulmuş, ardından faizin aşağı inmesi için ihtiyaç duyulan adımlar atılmıştır

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 259/997 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359759 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •