Sayfa 637/997 İlkİlk ... 137537587627635636637638639647687737 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 5,089 - 5,096 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Hadi yarın sabaha bırakayım seni...
    Paket yaptırayım mı, yoksa yarın burada mı yersiniz Bora bey?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2. Tabi herkes şu son 10 günde yazdığının çizdiğinin hesabını kendi vicdanında vermeli. Harekata karşı çıkmak vatan hainliği değilmiş demek, yalnızca öngörülü olmakmış, geleceği görmekmiş. Bakalım kaç kişi bu gerçeği kabullenebilecek?

İstemeyen kabullenmez tabi ama en fazla bir sonraki hayal kırıklığına kadar yolu var.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Paket yaptırayım mı, yoksa yarın burada mı yersiniz Bora bey?
    Koca yazı gitmiş...

Sadece bu kırıntı kalmış...

Ama özü buydu zaten...

Deveyi hamuduyla yutanları alkışlayıp, biriktirdiğimiz üç beş kuruşu dolara yatırdık diye vatanseverliğimiz sorgulayanlara kapak olsun.

Not: Dolar kuru düştü ağzımız bozuldu ellaam...

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Koca yazı gitmiş...

Sadece bu kırıntı kalmış...

Ama özü buydu zaten...

Deveyi hamuduyla yutanları alkışlayıp, biriktirdiğimiz üç beş kuruşu dolara yatırdık diye vatanseverliğimiz sorgulayanlara kapak olsun.
    Azılı düşmanımız faşist Android buralarda, normaldir!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Tabi herkes şu son 10 günde yazdığının çizdiğinin hesabını kendi vicdanında vermeli. Harekata karşı çıkmak vatan hainliği değilmiş demek, yalnızca öngörülü olmakmış, geleceği görmekmiş. Bakalım kaç kişi bu gerçeği kabullenebilecek?

İstemeyen kabullenmez tabi ama en fazla bir sonraki hayal kırıklığına kadar yolu var.
    Bir mesajı 50 ayrı şekilde değiştire değiştire yazmaya ne gerek var acaba ? Dönüp dolaşıp aynı şeyi ısrarla yazıyorsunuz .. Silmekten yorulduk siz yazmaktan yorulmadınız ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

Türkiye'nin ABD ile vardığı mutabakat çerçevesinde terör örgütü PYD'nin Barış Pınarı Harekatı bölgesinden çekilmesi için verilen 120 saatlik süre 22.00 itibari ile doldu. Çekilmeyle ilgili açıklama yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Tam manasıyla verilen sözler yerine getirilmiş değil" dedi
    Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Rusya dönüşü uçakta gazetecilerin sorularını yanıtladı. Erdoğan "Taviz verirsek terör örgütünün önünü açmış oluruz" dedi

Erdoğan : Tam manasıyla verilen sözler yerine getirilmiş degil

Erdoğan : Neticeleri alıp atmamız gereken adımları atacağız .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Bir mesajı 50 ayrı şekilde değiştire değiştire yazmaya ne gerek var acaba ? Dönüp dolaşıp aynı şeyi ısrarla yazıyorsunuz .. Silmekten yorulduk siz yazmaktan yorulmadınız ..
    Aynı şeyi 2 kez bile yazmam, adetim değil. Bu sayfalarda küfür edenlere, nefret kusanlara da aynı hassasiyeti göstermenizi beklerdim ama nafile.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

Sayfa 637/997 İlkİlk ... 137537587627635636637638639647687737 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •