Sayfa 638/997 İlkİlk ... 138538588628636637638639640648688738 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 5,097 - 5,104 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Aynı şeyi 2 kez bile yazmam, adetim değil. Bu sayfalarda küfür edenlere, nefret kusanlara da aynı hassasiyeti göstermenizi beklerdim ama nafile.
    Çok enteresan biliyor musunuz o hassasiyet göstermediğimi söylediğiniz arkadaşlar da aynı şeyi söylüyorlar Nasıl oluyor bu iş ? Siz de onlarda hassasiyet göstermediğimi söylüyorsunuz .. Demekki insan biraz kendine bakmalı kendinde hata aramalı .. Yoksa sizin gibi hassasiyet beklerdim ama nafile şeklinde cümleler kurmak çok kolay ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Çok enteresan biliyor musunuz o hassasiyet göstermediğimi söylediğiniz arkadaşlar da aynı şeyi söylüyorlar Nasıl oluyor bu iş ? Siz de onlarda hassasiyet göstermediğimi söylüyorsunuz .. Demekki insan biraz kendine bakmalı kendinde hata aramalı .. Yoksa sizin gibi hassasiyet beklerdim ama nafile şeklinde cümleler kurmak çok kolay ..
    Madem öyle diyorsanız öyledir. Hassasiyetiniz için teşekkür ederim. Nafile fazla olmuş, kabulümdür.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

Lütfü Türkkan :
    ' Bunca şehit verdik, bunca göçmen aldık, bunca para harcadık. Hepsi Esad gitsin diyeydi. Esat gitmedi. Gitmediği gibi güçlendi. '

4. Suriye'nin kuzeyinde Suriye'nin etkisi artıyor diye üzülecek halimiz yok. ABD'nin sittirolması başlıbaşına büyük kazanç. Çok dedik de birdaha diyelim, ülkesindeki bölücü teröristleri temizlemek ne Türkiye hükümetini ne de Suriye hükümetini katil yapar çünkü görevleri budur..
    Dolayısıyla derhal bu "Katil Esed"saçmalığını bırakmalı İhvan ordusu ÖSO'yu dağıtmalıyız,
    Rusya ve İran gibi Suriye'nin ve de Irak'ın tam müttefiki olmalıyız...

5. Başlığımız dolar, bunu unutmamakta fayda var.

Rusya ile varılan mutabakatın TL'nin değer kazanmasına neden olacağı ilk aklımıza gelen husus. Ama şunu da göz ardı etmemek lazım, harekat süresince zaten dolar değer kazanmadı, bir şekilde kontrol altında tutuldu. Bu nedenle TL'nin değerlenmesinin geçici ve sınırlı olacağını düşünüyorum.

Kendi adıma 5.80 altında kademeli alım yapmaya niyetliyim. Daha önce de belirttiğim gibi stoploss yapan biri değilim. Düşebileceği en düşük seviyeyi öngörerek bu seviyeye kadar seviyeli alım yapacak şekilde kademelerimi belirlerim. Doların 5.60'ın altına düşeceğine ihtimal vermiyorum ama garantili olsun diye 5.40 gibi bir düzeyi dip kabul edeceğim.

...
    Son düzenleme : ekfuture; 22-10-2019 saat: 23:28. Sebep: imla
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

[QUOTE=ekfuture;3831453] Bu sayfalarda küfür edenlere, nefret kusanlara da aynı hassasiyeti göstermenizi beklerdim ama nafile.

Teröriste küfür edenlere, teröre nefret kusanlara laf etmek, terörü, teröristi desteklemektir. Sen şimdi teröristleri desteklemediğini mi söylüyorsun, bunu yaparken bir ırkın ismini söyleyerek. Yazılarından senin neye hizmet ettiğini herkes biliyor, konuyu uzatmayalım.

7. 'ONE WORLD' 'Gerilla'nın destan yazmasını bekliyordu 'Gerilla' hamam oğlanı oldu morali ondan bozuk..

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Suriye'nin kuzeyinde Suriye'nin etkisi artıyor diye üzülecek halimiz yok. ABD'nin sittirolması başlıbaşına büyük kazanç. Çok dedik de birdaha diyelim, ülkesindeki bölücü teröristleri temizlemek ne Türkiye hükümetini ne de Suriye hükümetini katil yapar çünkü görevleri budur..
    Dolayısıyla derhal bu "Katil Esed"saçmalığını bırakmalı İhvan ordusu ÖSO'yu dağıtmalıyız,
    Rusya ve İran gibi Suriye'nin ve de Irak'ın tam müttefiki olmalıyız...
    ABD nin bolgeden cikmasi TR nin zamaninda ABD nin yaptigi askeri harcamalari ustlenmesi demek

Yani bir suru gereksiz masraf bizim ustumuze kaldi. Simdi isin gucun yok OSO ISID YPG PKK ugras dur

En azindan ABD varken bunlardan bazilari tirsiyordu, simdi cok buyuk masraflar bizi bekliyor

Roma imparatorlugu savastan degil borctan yikildi. Turkiyenin silah ithalatina harcadigi parayi bilseniz uykulariniz kacar

Sayfa 638/997 İlkİlk ... 138538588628636637638639640648688738 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •