Sayfa 706/997 İlkİlk ... 206606656696704705706707708716756806 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 5,641 - 5,648 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1. https://www.kuzeyegehaber.com/2019/1...e-de-o-olacak/ bu durmuş yılmaz ın muhteşem ekonomi hakkındaki görüşleri. tam bunlar olurken devlet her yere vergi salarken dün febe spor klübüne kenan evren arazisi takribi değeri 374 milyon lira, yüce padişahımız tarafından bahşedildi. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu, madem vergi salacak kadar zor mali durumunuz, ne diye kamu arazilerini peşkeş çekiyorsunuz? Neyse ya ali koc u che gue vara zanneden solcu kemalist gazetelerimiz de eğlensin biraz.

Trump: DAEŞ'in lideri El Bağdadi, intihar yeleğini patlatarak kendisi ve 3 çocuğunu öldürdü

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

ABD Başkanı Donald Trump: Bizim gireceğimizi Türkiye biliyordu. Onlara da bilgi verdik. Gerçekten onlar da harikaydı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    maliye olarak adliyede sona ermiş dosyalardan rasgele talep edersin
    sonra da davacı veya davalıları davet ederek avukata ne ödediklerini imzalı beyan şeklinde alırsın
    dönersin avukata bu davalara ilişkin tahsilat makbuzlarını çıkar bakalım dersin

özellikle eski sistemde kolay uygulanabilirdi, eczanelerden reçeteleri istersin
    sonra da köylü amcamın kaç para vizite ücreti ödediği beyanını imzalı olarak belgelersin
    sonra doktora dönüp bu reçete karşılığında baktığın hastanın makbuzunu ibraz lütfen dersin
    mecliste doktor ve avukatların oluşturduğu orana bakarsan bu kararlılık bizde olmaz maalesef..
    hiç bir şey olmaz kime neyi itiraf ettireceksin,bu işler böyle çözülmez.nakiti yasaklamadan bu iş çözülmez.gerçi o bile tam çözüm değil.

5.  Alıntı Originally Posted by loner Yazıyı Oku
    https://www.kuzeyegehaber.com/2019/1...e-de-o-olacak/ bu durmuş yılmaz ın muhteşem ekonomi hakkındaki görüşleri. tam bunlar olurken devlet her yere vergi salarken dün febe spor klübüne kenan evren arazisi takribi değeri 374 milyon lira, yüce padişahımız tarafından bahşedildi. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu, madem vergi salacak kadar zor mali durumunuz, ne diye kamu arazilerini peşkeş çekiyorsunuz? Neyse ya ali koc u che gue vara zanneden solcu kemalist gazetelerimiz de eğlensin biraz.
    Daha 2003 yilinda yapılmıştı antlaşma. FB taahhütleri yerine getirmesine rağmen daha yeni verecekler.

Ayrica verirler ise elde edilen gelirin yüzde 26 sı brutten devlete verilecek.

Okul karşılığında öncesinde 3 okul ve bir spor tesisini FB çok daha öncesinden yapmış idi.

G008 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

6.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    son cumle dogru degil

elinde kara para olan kimse aptal degil gidiyor nakit harciyor o yuzden adamin gorunen harcamasi 20 bin ama nakitler yuzunden adam 30 bin harciyor kimsede yakalayamaz. Zaten dediginiz dogru olsaydi ilk once uyusturucu ticareti yapanlar yakalanirdi. Bu gozler neler gordu neler.
    +++
    nakiti yasaklamadığın sürece bu işler bitmez,zaten bitmesi istenmediği için nakit gibi bir ilkellik hala var.anonim kalmanın tek yolu.

7. öyle p.k bir ortam var ki,bankadaki dolarımın güvenliğinden şüphe ediyorum.ortada öyle bir parada yok aslında.bu kafayla finans merkezi olacaklarmış, ay gülerim ben buna.

8.  Alıntı Originally Posted by altivec Yazıyı Oku
    hiç bir şey olmaz kime neyi itiraf ettireceksin,bu işler böyle çözülmez.nakiti yasaklamadan bu iş çözülmez.gerçi o bile tam çözüm değil.
    anlayış kıt galiba, itiraf edilecek bir şey yok ortada, vatandaşın beyanı delil niteliğinde
    yıllar önce belirli yerlerde uygulanmış bir örnek, itirafla ne ilgisi var..?

Sayfa 706/997 İlkİlk ... 206606656696704705706707708716756806 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •